Partnerzy

Terminarz rozgrywek Klasa Okręgowa V liga

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2015/2016

 

k.16 – 19.03.2016 sobota g.15:00 - Czarni Pruszcz Gdański - Start Mrzezino 0:3

k.17 – 26.03.2016 sobota g.12:00 - Sporting Leźno - Czarni Pruszcz Gdański 0:3

k.18 – 02.04.2016 sobota g.14:00 - Czarni Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo 3:1

k.19 – 09.04.2016 sobota g.14:30 - Polonia Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 5:2

k.20 – 16.04.2016 sobota g.15:30 - Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański 1:0

k.21 – 24.04.2016 niedziela g.15:00 - Orlęta Reda - Czarni Pruszcz Gdański 4:6

k.22 – 30.04.2016 sobota g.15:00 - Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia

k.23 – 07.05.2016 sobota g.15:00 - Olimpia Osowa - Czarni Pruszcz Gdański

k.24 – 14.05.2016 sobota g.13:00 - Czarni Pruszcz Gdański - Kamienica Królewska

k.25 – 21.05.2016 sobota g.16:00 - GSS Potok Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański

k.26 – 25.05.2016 środa g.16:00 - Czarni Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice

k.27 – 28.05.2016 sobota g.14:00 - GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański

k.28 – 04.06.2016 sobota g.15:00 - Czarni Pruszcz Gdański - SZTORM MOSTY

k.29 – 11.06.2016 sobota g.12:00 - Czarni Pruszcz Gdański - Amator Kiełpino

k.30 – 18.06.2016 sobota g.17:00 - Eko-Prod Szemud - Czarni Pruszcz Gdański

========================

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2014/2015

k.16 21.03.2015 g. 14:00 Czarni Pruszcz Gdański-Wietcisa Skarszewy 1:2                 

k.17 28.03.2015 g. 16:00 SZTORM MOSTY-Czarni Pruszcz Gdański 2:3

k.18 01.04.2015 g. 16:00 Czarni Pruszcz Gdański-Stolem Gniewino 3:4

k.19 12.04.2015 g. 17:00 Błyskawica Reda Rekowo-Czarni Pruszcz Gdański 1:3

k.20 18.04.2015 g. 14:00 Czarni Pruszcz Gdański-Orzeł Trąbki Wielkie 3:0

k.21 26.04.2015 g. 13:00 KAMIENICA KRÓLEWSKA-Czarni Pruszcz Gdański 0:0

k.22 02.05.2015 g. 14:00 Czarni Pruszcz Gdański-Orkan Rumia 2:1

k.23 09.05.2015 g. 17:00 Olimpia Osowa-Czarni Pruszcz Gdański 3:1

k.24 16.05.2015 g. 14:00 Czarni Pruszcz Gdański-Orlęta Reda 2:3

k.25 23.05.2015 g. 16:30 GSS Pszczółki-Czarni Pruszcz Gdański 0:1

k.26 31.05.2015 g. 14:00 Czarni Pruszcz Gdański-GKS Sierakowice 1:2

k.27 03.06.2015 g. 18:00 GKS Kowale-Czarni Pruszcz Gdański 1:1

k.28 06.06.2015 g. 14:00 Czarni Pruszcz Gdański-Gedania Gdańsk

k.29 13.06.2015 g. 14:00 Czarni Pruszcz Gdański-Portowiec Gdańsk

k.30 20.06.2015 g. 14:00 Wisła Steblewo-Czarni Pruszcz Gdański

 Pełny wykaz i tabela:  http://www.90minut.pl/liga/0/liga7665.html

 

 Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Portowiec Gdańsk

-

KS Kamienica Królewska

7 czerwca, 14:00

Orzeł Trąbki Wielkie

-

Orkan Rumia

7 czerwca, 17:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

-

Olimpia Osowa (Gdańsk)

6 czerwca, 11:00

Stolem Gniewino

-

Orlęta Reda

6 czerwca, 17:00

Sztorm Mosty

-

GTS Pszczółki

6 czerwca, 17:00

Wietcisa Skarszewy

-

GKS Sierakowice

6 czerwca, 16:00

Wisła Steblewo

-

GKS Kowale

6 czerwca, 17:00

Czarni Pruszcz Gdański

-

Gedania Gdańsk

6 czerwca, 14:00

Kolejka 27 - 3 czerwca

Gedania Gdańsk

4-1

Portowiec Gdańsk

3 czerwca, 18:00

GKS Kowale

1-1

Czarni Pruszcz Gdański

3 czerwca, 18:00

GKS Sierakowice

5-0

Wisła Steblewo

3 czerwca, 18:00

GTS Pszczółki

2-2

Wietcisa Skarszewy

3 czerwca, 17:00

Orlęta Reda

1-2

Sztorm Mosty

3 czerwca, 17:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

3-1

Stolem Gniewino

3 czerwca, 18:00

Orkan Rumia

12-0

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

3 czerwca, 18:00

KS Kamienica Królewska

3-1

Orzeł Trąbki Wielkie

3 czerwca, 19:00

 

Kolejka 26 - 30-31 maja

Portowiec Gdańsk

0-5

Orzeł Trąbki Wielkie

31 maja, 14:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

0-1

KS Kamienica Królewska

31 maja, 17:00

Stolem Gniewino

3-1

Orkan Rumia

30 maja, 17:00

Sztorm Mosty

1-1

Olimpia Osowa (Gdańsk)

30 maja, 17:00

Wietcisa Skarszewy

4-2

Orlęta Reda

31 maja, 11:00

Wisła Steblewo

0-2

GTS Pszczółki

30 maja, 17:00

Czarni Pruszcz Gdański

1-2

GKS Sierakowice

31 maja, 14:00

Gedania Gdańsk

5-1

GKS Kowale

30 maja, 16:00

 

 Kolejka 25 - 23-24 maja

GKS Kowale

2-1

Portowiec Gdańsk

23 maja, 15:30

GKS Sierakowice

0-2

Gedania Gdańsk

23 maja, 17:00

GTS Pszczółki

0-1

Czarni Pruszcz Gdański

23 maja, 16:30

Orlęta Reda

2-1

Wisła Steblewo

24 maja, 12:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

4-0

Wietcisa Skarszewy

23 maja, 17:00

Orkan Rumia

5-0

Sztorm Mosty

24 maja, 14:00

KS Kamienica Królewska

0-1

Stolem Gniewino

23 maja, 16:00

Orzeł Trąbki Wielkie

8-3

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

23 maja, 16:00

 

Kolejka 24 - 16-17 maja

Portowiec Gdańsk

6-0

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

17 maja, 12:00

Stolem Gniewino

2-1

Orzeł Trąbki Wielkie

16 maja, 16:30

Sztorm Mosty

0-1

KS Kamienica Królewska

16 maja, 17:00

Wietcisa Skarszewy

0-2

Orkan Rumia

16 maja, 16:00

Wisła Steblewo

1-5

Olimpia Osowa (Gdańsk)

16 maja, 17:00

Czarni Pruszcz Gdański

2-3

Orlęta Reda

16 maja, 14:00

Gedania Gdańsk

3-0

GTS Pszczółki

16 maja, 18:00

GKS Kowale

3-1

GKS Sierakowice

16 maja, 14:00

 

 Kolejka 23 - 9-10 maja

GKS Sierakowice

2-1

Portowiec Gdańsk

9 maja, 17:00

GTS Pszczółki

1-1

GKS Kowale

9 maja, 16:30

Orlęta Reda

0-3

Gedania Gdańsk

10 maja, 12:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

3-1

Czarni Pruszcz Gdański

9 maja, 17:00

Orkan Rumia

9-1

Wisła Steblewo

10 maja, 11:00

KS Kamienica Królewska

3-0

Wietcisa Skarszewy

10 maja, 16:00

Orzeł Trąbki Wielkie

1-2

Sztorm Mosty

9 maja, 16:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

0-5

Stolem Gniewino

10 maja, 18:00

 

Kolejka 22 - 2-3 maja

Portowiec Gdańsk

1-3

Stolem Gniewino

3 maja, 12:00

Sztorm Mosty

3-0

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

30 kwietnia, 17:00

Wietcisa Skarszewy

0-3

Orzeł Trąbki Wielkie

3 maja, 11:00

Wisła Steblewo

0-9

KS Kamienica Królewska

2 maja, 17:00

Czarni Pruszcz Gdański

2-1

Orkan Rumia

2 maja, 14:00

Gedania Gdańsk

4-2

Olimpia Osowa (Gdańsk)

1 maja, 11:00

GKS Kowale

3-2

Orlęta Reda

2 maja, 14:00

GKS Sierakowice

0-1

GTS Pszczółki

2 maja, 17:00

 

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

GTS Pszczółki

3-3

Portowiec Gdańsk

25 kwietnia, 15:00

Orlęta Reda

0-2

GKS Sierakowice

26 kwietnia, 12:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

2-3

GKS Kowale

26 kwietnia, 14:00

Orkan Rumia

0-1

Gedania Gdańsk

26 kwietnia, 11:00

KS Kamienica Królewska

0-0

Czarni Pruszcz Gdański

26 kwietnia, 13:00

Orzeł Trąbki Wielkie

7-0

Wisła Steblewo

25 kwietnia, 15:30

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

3-0

Wietcisa Skarszewy

26 kwietnia, 17:00

Stolem Gniewino

2-2

Sztorm Mosty

25 kwietnia, 13:00

 

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Portowiec Gdańsk

0-4

Sztorm Mosty

19 kwietnia, 12:00

Wietcisa Skarszewy

1-5

Stolem Gniewino

18 kwietnia, 16:00

Wisła Steblewo

2-5

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

19 kwietnia, 13:00

Czarni Pruszcz Gdański

3-0

Orzeł Trąbki Wielkie

18 kwietnia, 14:00

Gedania Gdańsk

5-0

KS Kamienica Królewska

18 kwietnia, 11:00

GKS Kowale

2-4

Orkan Rumia

18 kwietnia, 14:00

GKS Sierakowice

1-2

Olimpia Osowa (Gdańsk)

18 kwietnia, 17:00

GTS Pszczółki

0-2

Orlęta Reda

18 kwietnia, 15:00

  

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Portowiec Gdańsk

1-1

Orlęta Reda

12 kwietnia, 12:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

0-2

GTS Pszczółki

11 kwietnia, 13:30

Orkan Rumia

1-2

GKS Sierakowice

12 kwietnia, 11:00

KS Kamienica Królewska

2-2

GKS Kowale

12 kwietnia, 13:00

Orzeł Trąbki Wielkie

0-4

Gedania Gdańsk

11 kwietnia, 13:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

1-3

Czarni Pruszcz Gdański

12 kwietnia, 17:00

Stolem Gniewino

10-1

Wisła Steblewo

11 kwietnia, 13:00

Sztorm Mosty

2-1

Wietcisa Skarszewy

11 kwietnia, 17:00

 

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Portowiec Gdańsk

3-0

Wietcisa Skarszewy

4 kwietnia, 12:00

Wisła Steblewo

1-5

Sztorm Mosty

1 kwietnia, 17:00

Czarni Pruszcz Gdański

3-4

Stolem Gniewino

1 kwietnia, 16:00

Gedania Gdańsk

7-0

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

1 kwietnia, 17:00

GKS Kowale

3-2

Orzeł Trąbki Wielkie

4 kwietnia, 14:00

GKS Sierakowice

0-3

KS Kamienica Królewska

4 kwietnia, 15:00

GTS Pszczółki

1-2

Orkan Rumia

4 kwietnia, 14:00

Orlęta Reda

0-2

Olimpia Osowa (Gdańsk)

1 kwietnia, 17:00

  

Kolejka 17 - 28-29 marca

Portowiec Gdańsk

2-3

Olimpia Osowa (Gdańsk)

29 marca, 12:00

Orkan Rumia

1-0

Orlęta Reda

29 marca, 11:00

KS Kamienica Królewska

2-0

GTS Pszczółki

29 marca, 13:00

Orzeł Trąbki Wielkie

0-1

GKS Sierakowice

28 marca, 14:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

3-5

GKS Kowale

29 marca, 16:00

Stolem Gniewino

2-0

Gedania Gdańsk

28 marca, 14:30

Sztorm Mosty

2-3

Czarni Pruszcz Gdański

28 marca, 16:00

Wietcisa Skarszewy

1-2

Wisła Steblewo

29 marca, 17:00

  

Kolejka 16 - 21-22 marca

Portowiec Gdańsk

2-1

Wisła Steblewo

22 marca, 12:00

Czarni Pruszcz Gdański

1-2

Wietcisa Skarszewy

21 marca, 14:00

Gedania Gdańsk

3-1

Sztorm Mosty

21 marca, 11:00

GKS Kowale

3-5

Stolem Gniewino

21 marca, 15:30

GKS Sierakowice

4-2

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

22 marca, 14:00

GTS Pszczółki

1-5

Orzeł Trąbki Wielkie

21 marca, 15:00

Orlęta Reda

1-2

KS Kamienica Królewska

22 marca, 12:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

1-4

Orkan Rumia

21 marca, 17:00

   

======================================

RUNDA JESIENNA SEZONU 2014/2015


K.1.    16.08.2014 g.16.00  
Wietcisa Skarszewy - Czarni Pruszcz Gdański 2:1 
K.2.    23.08.2014 g.18.00   Czarni Pruszcz Gdański - SZTORM MOSTY 0:2
K.3.    27.08.2014 g. 18.00   Stolem Gniewino - Czarni Pruszcz Gdański 7:1
K.4.    30.08.2014 g. 17.00   Czarni Pruszcz Gdański - Błyskawica Reda Rekowo 1:0
K.5.    06.09.2014 g. 16.30   Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański 2:4
K.6.    13.09.2014 g. 16.00   Czarni Pruszcz Gdański-KAMIENICA KRÓLEWSKA KS 1:2
K.7.    21.09.2014 g. 11.00   Orkan Rumia MKS-Czarni Pruszcz Gdański 4:1
K.8.    27.09.2014 g. 16.00   Czarni Pruszcz Gdański-Olimpia Osowa 2:4
K.9.    05.10.2014 g. 14.00   Orlęta Reda-Czarni Pruszcz Gdański 1:0
K.10.  11.10.2014 g. 11.00   Czarni Pruszcz Gdański-GSS Pszczółki 0:0
K.11.  19.10.2014 g. 14.00   GKS Sierakowice-Czarni Pruszcz Gdański 1:2
K.12   25.10.2014 g. 11.00   Czarni Pruszcz Gdański-GKS Kowale 1:2
K.13.  08.11.2014 g. 11.00   Gedania Gdańsk-Czarni Pruszcz Gdański 5:0
K.14.  15.11.2014 g. 12.00   Portowiec Gdańsk-Czarni Pruszcz Gdański 2:2
K.15.  22.11.2014 g. 14.00   Czarni Pruszcz Gdański-Wisła Steblewo 7:0

.

 Pełny wykaz i tabela:  http://www.90minut.pl/liga/0/liga7665.htm

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Orkan Rumia

7-1

Portowiec Gdańsk

23 listopada, 11:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

1-2

KS Kamienica Królewska

23 listopada, 14:00

Orlęta Reda

1-0

Orzeł Trąbki Wielkie

23 listopada, 13:00

GTS Pszczółki

3-0

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

23 listopada, 13:00

GKS Sierakowice

0-2

Stolem Gniewino

23 listopada, 13:00

GKS Kowale

4-0

Sztorm Mosty

22 listopada, 13:00

Gedania Gdańsk

3-2

Wietcisa Skarszewy

22 listopada, 11:00

Czarni Pruszcz Gdański

7-0

Wisła Steblewo

22 listopada, 12:00

 

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Portowiec Gdańsk

2-2

Czarni Pruszcz Gdański

15 listopada, 12:00

Wisła Steblewo

1-1

Gedania Gdańsk

15 listopada, 14:00

Wietcisa Skarszewy

2-3

GKS Kowale

15 listopada, 14:00

Sztorm Mosty

1-1

GKS Sierakowice

15 listopada, 13:00

Stolem Gniewino

4-2

GTS Pszczółki

15 listopada, 13:30

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

0-6

Orlęta Reda

15 listopada, 14:00

Orzeł Trąbki Wielkie

0-2

Olimpia Osowa (Gdańsk)

15 listopada, 13:30

KS Kamienica Królewska

1-0

Orkan Rumia

16 listopada, 13:00

 

Kolejka 13 - 8-9 listopada

KS Kamienica Królewska

4-0

Portowiec Gdańsk

9 listopada, 13:00

Orkan Rumia

2-2

Orzeł Trąbki Wielkie

9 listopada, 11:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

3-1

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

9 listopada, 13:30

Orlęta Reda

2-2

Stolem Gniewino

9 listopada, 13:00

GTS Pszczółki

3-3

Sztorm Mosty

9 listopada, 13:00

GKS Sierakowice

7-0

Wietcisa Skarszewy

9 listopada, 14:00

GKS Kowale

7-3

Wisła Steblewo

8 listopada, 14:00

Gedania Gdańsk

5-0

Czarni Pruszcz Gdański

8 listopada, 11:00

 

Kolejka 12 - 25-26 października

Portowiec Gdańsk

3-3

Gedania Gdańsk

25 października, 12:00

Czarni Pruszcz Gdański

1-2

GKS Kowale

25 października, 11:00

Wisła Steblewo

2-4

GKS Sierakowice

26 października, 13:00

Wietcisa Skarszewy

5-1

GTS Pszczółki

25 października, 15:00

Sztorm Mosty

0-5

Orlęta Reda

25 października, 15:00

Stolem Gniewino

1-2

Olimpia Osowa (Gdańsk)

25 października, 15:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

1-2

Orkan Rumia

25 października, 15:00

Orzeł Trąbki Wielkie

0-4

KS Kamienica Królewska

25 października, 14:30

 

Kolejka 11 - 18-19 października

Orzeł Trąbki Wielkie

2-1

Portowiec Gdańsk

18 października, 15:00

KS Kamienica Królewska

2-1

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

18 października, 14:00

Orkan Rumia

1-1

Stolem Gniewino

19 października, 11:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

3-1

Sztorm Mosty

18 października, 16:30

Orlęta Reda

2-1

Wietcisa Skarszewy

19 października, 14:00

GTS Pszczółki

4-2

Wisła Steblewo

18 października, 15:00

GKS Sierakowice

1-2

Czarni Pruszcz Gdański

19 października, 14:00

GKS Kowale

2-1

Gedania Gdańsk

18 października, 14:00

 

Kolejka 10 - 11-12 października

Portowiec Gdańsk

1-2

GKS Kowale

11 października, 12:00

Gedania Gdańsk

0-1

GKS Sierakowice

11 października, 11:00

Czarni Pruszcz Gdański

0-0

GTS Pszczółki

11 października, 11:00

Wisła Steblewo

2-7

Orlęta Reda

11 października, 16:00

Wietcisa Skarszewy

0-1

Olimpia Osowa (Gdańsk)

12 października, 15:00

Sztorm Mosty

0-5

Orkan Rumia

11 października, 15:00

Stolem Gniewino

4-1

KS Kamienica Królewska

11 października, 16:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

0-0

Orzeł Trąbki Wielkie

12 października, 16:00

 

Kolejka 9 - 4-5 października

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

2-4

Portowiec Gdańsk

4 października, 16:00

Orzeł Trąbki Wielkie

1-2

Stolem Gniewino

4 października, 16:00

KS Kamienica Królewska

3-2

Sztorm Mosty

4 października, 14:00

Orkan Rumia

3-1

Wietcisa Skarszewy

5 października, 11:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

4-2

Wisła Steblewo

4 października, 16:30

Orlęta Reda

1-0

Czarni Pruszcz Gdański

5 października, 14:00

GTS Pszczółki

0-5

Gedania Gdańsk

4 października, 15:00

GKS Sierakowice

1-2

GKS Kowale

5 października, 14:00

 

Kolejka 8 - 27-28 września

Portowiec Gdańsk

4-0

GKS Sierakowice

27 września, 12:00

GKS Kowale

4-1

GTS Pszczółki

27 września, 16:00

Gedania Gdańsk

4-3

Orlęta Reda

27 września, 16:00

Czarni Pruszcz Gdański

2-4

Olimpia Osowa (Gdańsk)

26 września, 16:30

Wisła Steblewo

0-4

Orkan Rumia

27 września, 17:00

Wietcisa Skarszewy

0-3

KS Kamienica Królewska

28 września, 16:00

Sztorm Mosty

1-1

Orzeł Trąbki Wielkie

27 września, 15:00

Stolem Gniewino

3-0

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

27 września, 17:00

 

Kolejka 7 - 20-21 września

Stolem Gniewino

9-1

Portowiec Gdańsk

19 września, 19:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

0-3

Sztorm Mosty

20 września, 16:00

Orzeł Trąbki Wielkie

2-0

Wietcisa Skarszewy

20 września, 16:00

KS Kamienica Królewska

3-1

Wisła Steblewo

20 września, 15:00

Orkan Rumia

4-1

Czarni Pruszcz Gdański

20 września, 17:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

5-1

Gedania Gdańsk

20 września, 16:30

Orlęta Reda

1-0

GKS Kowale

21 września, 14:00

GTS Pszczółki

0-5

GKS Sierakowice

20 września, 17:00

 

Kolejka 6 - 13-14 września

Portowiec Gdańsk

2-2

GTS Pszczółki

14 września, 12:00

GKS Sierakowice

2-2

Orlęta Reda

14 września, 14:00

GKS Kowale

2-0

Olimpia Osowa (Gdańsk)

13 września, 14:00

Gedania Gdańsk

1-2

Orkan Rumia

14 września, 16:00

Czarni Pruszcz Gdański

1-2

KS Kamienica Królewska

13 września, 16:00

Wisła Steblewo

2-3

Orzeł Trąbki Wielkie

13 września, 17:00

Wietcisa Skarszewy

3-2

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

13 września, 16:00

Sztorm Mosty

0-3

Stolem Gniewino

13 września, 15:00

 

Kolejka 5 - 6-7 września 

Sztorm Mosty

2-0

Portowiec Gdańsk

6 września, 15:00

Stolem Gniewino

2-0

Wietcisa Skarszewy

6 września, 17:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

2-1

Wisła Steblewo

6 września, 17:00

Orzeł Trąbki Wielkie

2-4

Czarni Pruszcz Gdański

6 września, 16:30

KS Kamienica Królewska

0-2

Gedania Gdańsk

7 września, 14:00

Orkan Rumia

3-0

GKS Kowale

7 września, 11:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

0-1

GKS Sierakowice

6 września, 16:30

Orlęta Reda

4-1

GTS Pszczółki

7 września, 14:00

 

 Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

GTS Pszczółki

1-2

Olimpia Osowa (Gdańsk)

30 sierpnia, 17:00

GKS Sierakowice

0-2

Orkan Rumia

30 sierpnia, 18:00

GKS Kowale

4-0

KS Kamienica Królewska

30 sierpnia, 14:00

Gedania Gdańsk

6-2

Orzeł Trąbki Wielkie

30 sierpnia, 11:00

Czarni Pruszcz Gdański

1-0

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

30 sierpnia, 17:00

Wisła Steblewo

1-9

Stolem Gniewino

30 sierpnia, 17:00

Wietcisa Skarszewy

1-1

Sztorm Mosty

30 sierpnia, 16:00

Orlęta Reda

6-2

Portowiec Gdańsk

31 sierpnia, 14:00

 

Kolejka 3 - 27 sierpnia 

Wietcisa Skarszewy

3-3

Portowiec Gdańsk

27 sierpnia, 17:00

Sztorm Mosty

4-2

Wisła Steblewo

27 sierpnia, 18:00

Stolem Gniewino

7-1

Czarni Pruszcz Gdański

27 sierpnia, 18:00

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

2-6

Gedania Gdańsk

27 sierpnia, 18:00

Orzeł Trąbki Wielkie

1-4

GKS Kowale

27 sierpnia, 17:00

KS Kamienica Królewska

3-4

GKS Sierakowice

27 sierpnia, 18:00

Orkan Rumia

2-3

GTS Pszczółki

27 sierpnia, 18:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

2-3

Orlęta Reda

27 sierpnia, 18:30

  

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Orlęta Reda

0-2

Orkan Rumia

24 sierpnia, 14:00

GTS Pszczółki

0-3

KS Kamienica Królewska

23 sierpnia, 17:00

GKS Sierakowice

6-1

Orzeł Trąbki Wielkie

23 sierpnia, 18:00

GKS Kowale

2-0

Błyskawica Reda Rekowo Dolne

23 sierpnia, 14:00

Gedania Gdańsk

2-2

Stolem Gniewino

24 sierpnia, 17:00

Czarni Pruszcz Gdański

0-2

Sztorm Mosty

23 sierpnia, 18:00

Wisła Steblewo

4-0

Wietcisa Skarszewy

23 sierpnia, 17:00

Olimpia Osowa (Gdańsk)

5-3

Portowiec Gdańsk

23 sierpnia, 16:00

 .

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Wisła Steblewo 0-2 Portowiec Gdańsk 16 sierpnia, 17:00
Wietcisa Skarszewy 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 16 sierpnia, 16:00
Sztorm Mosty 0-5 Gedania Gdańsk 16 sierpnia, 16:00
Stolem Gniewino 2-1 GKS Kowale 16 sierpnia, 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0-3 GKS Sierakowice 17 sierpnia, 18:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 GTS Pszczółki 16 sierpnia, 16:00
KS Kamienica Królewska 2-0 Orlęta Reda 16 sierpnia, 17:00
Orkan Rumia 6-0 Olimpia Osowa (Gdańsk) 17 sierpnia, 14:00

 

 .

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2013/2014

Kolejka nr 16 - 15/16.03.2014
Czarni Pruszcz Gdański - MKS Władysławowo, 15.03.2014 r., godz. 14.00, 2 : 1
GKS Kowale - Orzeł Trąbki Wielkie, 15.03.2014 r., godz. 14.00, 1 : 1
Jaguar Gdańsk - GTS Rusocin, 15.03.2014 r., godz. 14.00, 5 : 0
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia, 15.03.2014 r., godz. 15.00, 2 : 3
Olimpia Osowa - Sporting Leźno, 15.03.2014 r., godz. 16.00, 1 : 2
Czarni Przemysław - Start Mrzezino, 16.03.2014 r., godz. 14.00, 5 : 0
GKS Sierakowice - Stolem Gniewino, 16.03.2014 r., godz. 14.00, 1 : 3
GSS Pszczółki - Sokół Ełganowo, 16.03.2014 r., godz. 14.30, 0 : 0

Kolejka nr 17 - 22/23.03.2014
Orzeł Trąbki Wielkie - Gedania Gdańsk, 22.03.2014 r., godz. 14.00, 0 : 5
Sokół Ełganowo - GKS Kowale, 22.03.2014 r., godz. 15.00, 1 : 1
Start Mrzezino - MKS Władysławowo, 22.03.2014 r., godz. 15.00, 1 : 3
Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk, 22.03.2014 r., godz. 15.00, 0 : 1
Orkan Rumia - Czarni Przemysław, 23.03.2014 r., godz. 11.00, 3 : 0
GTS Rusocin - Olimpia Osowa, 23.03.2014 r., godz. 12.00, 2 : 3
GKS Sierakowice - Czarni Pruszcz Gdański, 23.03.2014 r., godz. 14.00, 1 : 3
Sporting Leźno - GSS Pszczółki, 23.03.2014 r., godz. 14.00, 1 : 3

Kolejka nr 18 - 29/30.03.2014
MKS Władysławowo - Orkan Rumia, 29.03.2014 r., godz. 13.00, 1 : 0
Czarni Pruszcz Gdański - Start Mrzezino, 29.03.2014 r., godz. 14.00, 2 : 1
GKS Kowale - Sporting Leźno, 29.03.2014 r., godz. 14.00, 3 : 2
Gedania Gdańsk - Sokół Ełganowo, 29.03.2014 r., godz. 15.00, 2 : 1
Jaguar Gdańsk - GKS Sierakowice, 29.03.2014 r., godz. 16.00, 1 ; 1
Olimpia Osowa - Stolem Gniewino, 29.03.2014, godz. 16.30, 2 : 1
Czarni Przemysław - Orzeł Trąbki Wielkie, 30.03.2014 r., godz. 14.00, 1 : 2
GSS Pszczółki - GTS Rusocin, 30.03.2014 r., godz. 14.30, 2 : 1

Kolejka nr 19 - 5/6.04.2014 r.
Sokół Ełganowo - Czarni Przemysław, 5.04.2014 r., godz. 15.00, 2 : 3
Stolem Gniewino - GSS Pszczółki, 5.04.2014 r., godz. 15.30, 8 : 0
Jaguar Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański, 5.04.2014 r., godz. 17.45, 0 : 0
Orkan Rumia - Start Mrzezino, 6.04.2014 r., godz. 11.00, 4 : 1
GTS Rusocin - GKS Kowale, 6.04.2014 r., godz. 12.00, 1 : 2
GKS Sierakowice - Olimpia Osowa, 6.04.2014 r., godz. 14.00, 0 : 0
Sporting Leźno - Gedania Gdańsk, 6.04.2014 r., godz. 14.00, 1 : 3
Orzeł Trąbki Wielkie - MKS Władysławowo, 6.04.2014 r., godz. 14.30, 0 : 2

Kolejka nr 20 - 12/13.04.2014 r.
MKS Władysławowo - Sokół Ełganowo, 12.04.2014 r., godz. 13.00, 2 : 0
GKS Kowale - Stolem Gniewino, 12.04.2014 r., godz. 14.00, 1 : 1
Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia, 12.04.2014 r., godz. 15.00, 1 : 1
Start Mrzezino - Orzeł Trąbki Wielkie, 12.04.2014 r., godz. 15.00, 2 : 1
Gedania Gdańsk - GTS Rusocin, 12.04.2014 r., godz. 16.00, 6 : 1
Olimpia Osowa - Jaguar Gdańsk, 12.04.2014 r., godz. 16.30, 2 : 0
Czarni Przemysław - Sporting Leźno, 13.04.2014 r., godz. 14.00, 3 : 0
GSS Pszczółki - GKS Sierakowice, 13.04.2014 r., godz. 14.30, 4 : 2

Kolejka 21 - 16 lub 19.04.2014 r.
Sokół Ełganowo - Start Mrzezino, 16.04.2014 r., godz. 17.00, 1 : 1
Sporting Leźno - MKS Władysławowo, 16.04.2014 r., godz. 17.00, 1 : 4
GKS Sierakowice - GKS Kowale, 16.04.2014 r., godz. 17.30, 0 : 1
Jaguar Gdańsk - GSS Pszczółki, 16.04.2014 r., godz. 17.45, 3 : 2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk, 16.04.2014 r., godz. 18.00, 0 : 3
Olimpia Osowa - Czarni Pruszcz Gdański, 19.04.2014 r., godz. 12.00, 0 : 0
GTS Rusocin - Czarni Przemysław, 19.04.2014 r., godz. 15.00, 1 : 2
Orzeł Trąbki Wielkie - Orkan Rumia, 19.04.2014 r., godz. 15.30, 1 : 2

Kolejka nr 22 - 26/27.04.2014 r.
Gedania Gdańsk - GKS Sierakowice, 26.04.2014 r., godz. 11.00, 3 : 0
MKS Władysławowo - GTS Rusocin, 26.04.2014 r., godz. 13.00, 8 : 1
GKS Kowale - Jaguar Gdańsk, 26.04.2014 r., godz. 14.00, 1 : 3
Czarni Pruszcz Gdański - Orzeł Trąbki Wielkie, 26.04.2014 r., godz. 15.00, 4 : 1
Start Mrzezino - Sporting Leźno, 26.04.2014 r., godz. 15.00, 4 : 1
Orkan Rumia - Sokół Ełganowo, 27.04.2014 r., godz. 11.00, 4 : 1
Czarni Przemysław - Stolem Gniewino, 27.04.2014 r., godz. 14.00, 3 : 1
GSS Pszczółki - Olimpia Osowa, 27.04.2014 r., godz. 14.30, 1 : 2

Kolejka nr 23 - 1.05. lub 4.05.2014 r.
Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk, 1.05.2014 r., godz. 11.00, 1 : 4
Stolem Gniewino - MKS Władysławowo, 1.05.2014 r., godz. 11.00, 0 : 0
Sokół Ełganowo - Orzeł Trąbki Wielkie, 3.05.2014 r., godz. 16.00, 0 : 1
Olimpia Osowa - GKS Kowale, 3.05.2014 r., godz. 16.30, 0 : 1
GTS Rusocin - Start Mrzezino, 4.05.2014 r., godz. 12.00, 1 : 3
GKS Sierakowice - Czarni Przemysław, 4.05.2014 r., godz. 14.00, 2 : 1
Sporting Leźno - Orkan Rumia, 4.05.2014 r., godz. 14.00, 0 : 6
GSS Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański, 4.05.2014 r., godz. 14.30, 0 : 1

Kolejka nr 24 - 10/11.05.2014 r.
Gedania Gdańsk - Olimpia Osowa, 10.05.2014 r., godz. 10.30, 2 : 1
Czarni Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo, 10.05.2014 r., godz. 12.00, 3 : 2
MKS Władysławowo - GKS Sierakowice, 10.05.2014 r., godz. 13.00, 4 : 2
GKS Kowale - GSS Pszczółki, 10.05.2014 r., godz. 14.00, 4 : 0
Start Mrzezino - Stolem Gniewino, 10.05.2014 r., godz. 16.00, 0 : 4
Orkan Rumia - GTS Rusocin, 11.05.2014 r., godz. 11.00, 5 : 1
Czarni Przemysław - Jaguar Gdańsk, 11.05.2014 r., godz. 16.00, 4 : 3
Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno, 11.05.2014 r., godz. 16.00, 3 : 0 vo

Kolejka nr 25 - 17/18.05.2014
GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański, 17.05.2014 r., godz. 14.00, 4 : 2
Stolem Gniewino - Orkan Rumia, 17.05.2014 r., godz. 16.00, 2 : 1
Olimpia Osowa - Czarni Przemysław, 17.05.2014 r., godz. 16.30, 1 : 0
Jaguar Gdańsk - MKS Władysławowo, 17.05.2014 r., godz. 17.00, 2 : 2
GTS Rusocin - Orzeł Trąbki Wielkie, 18.05.2014 r., godz. 12.00, 0 : 5
GKS Sierakowice - Start Mrzezino, 18.05.2014 r., godz. 14.00, 1 : 1
Sporting Leźno - Sokół Ełganowo, 18.05.2014 r., godz. 14.00, 2 : 1
GSS Pszczółki - Gedania Gdańsk, 18.05.2014 r., godz. 14.30, 1 : 1

Kolejka nr 26 - 24/25.05.2014 r.
MKS Władysławowo - Olimpia Osowa, 24.05.2014 r., godz. 13.00, 3 : 1
Orzeł Trąbki Wielkie - Stolem Gniewino, 24.05.2014 r., godz. 13.00, 0 : 6
Sokół Ełganowo - GTS Rusocin, 24.05.2014 r., godz. 15.00, 1 : 1
Czarni Pruszcz Gdański - Sporting Leźno, 24.05.2014 r., godz. 16.00, 6 : 0
Gedania Gdańsk - GKS Kowale, 24.05.2014 r., godz. 16.00, 2 : 1
Start Mrzezino - Jaguar Gdańsk, 24.05.2014 r., godz. 16.00, 0 : 1
Orkan Rumia - GKS Sierakowice, 25.04.2014 r., godz. 11.00, 3 : 3
Czarni Przemysław - GSS Pszczółki, 25.04.2014 r., godz. 16.00, 5 : 0

Kolejka nr 27 - 31.05./1.06.2014 r.
GKS Kowale - Czarni Przemysław, 31.05.2014 r., godz. 14.00
Gedania Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański, 31.05.2014 r., godz. 16.00
Olimpia Osowa - Start Mrzezino, 31.05.2014 r., godz. 16.30
Jaguar Kokoszki - Orkan Rumia, 31.05.2014 r., godz. 17.00
Stolem Gniewino - Sokół Ełganowo, 31.05.2014 r., godz. 17.00
GTS Rusocin - Sporting Leźno, 1.06.2014 r., godz. 12.00
GKS Sierakowice - Orzeł Trąbki Wielkie, 1.06.2014 r., godz. 14.00
GSS Pszczółki - MKS Władysławowo, 1.06.2014 r., godz. 14.30

Kolejka nr 28 - 7/8.06.2014 r.
MKS Władysławowo - GKS Kowale, 7.06.2014 r., godz. 13.00
Orzeł Trąbki Wielkie - Jaguar Kokoszki, 7.06.2014 r., godz. 17.00
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Rusocin, 7.06.2014 r., godz. 18.00
Orkan Rumia - Olimpia Osowa, 8.06.2014 r., godz. 11.00
Czarni Przemysław - Gedania Gdańsk, 8.06.2014 r., godz. 16.00

Kolejka nr 29 - 14/15.06.2014 r.
GSS Pszczółki - Orkan Rumia, 14.06.2014 r., godz. 14.30
Gedania Gdańsk - MKS Władysławowo, 14.06.2014 r., godz. 16.00
Jaguar Kokoszki - Sokół Ełganowo, 14.06.2014 r., godz. 17.00
Czarni Przemysław - Czarni Pruszcz Gdański, 15.06.2014 r., godz. 16.00

Kolejka nr 30 - 22.06.2014 r.
Czarni Pruszcz Gdański - Stolem Gniewino, 22.06.2014 r., godz. 13.00
Start Mrzezino - Gedania Gdańsk, 22.06.2014 r., godz. 13.00
MKS Władysławowo - Czarni Przemysław, 22.06.2014 r., godz. 13.00
Sporting Leźno - Jaguar Gdańsk, 22.06.2014 r., godz. 13.00
Orkan Rumia - GKS Kowale, 22.06.2014 r., godz. 13.00
Sokół Ełganowo - Olimpia Osowa, 22.06.2014 r., godz. 13.00
Orzeł Trąbki Wielkie - GSS Pszczółki, 22.06.2014 r., godz. 13.00
GTS Rusocin - GKS Sierakowice, 22.06.2014 r., godz. 13.00

 

 


RUNDA JESIENNA SEZONU 2013/2014
Kolejka nr 1 - 10/11.08.2013
Start Mrzezino - Czarni Przemysław, 10.08.2013 r., godz. 12.00, 4 : 3
Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Kowale, 10.08.2013 r., godz. 15.00, 0 : 1
Sokół Ełganowo - Potok Pszczółki, 10.08.2013 r., godz. 17.00, 0 : 1
Orkan Rumia - Gedania Gdańsk, 10.08.2013 r., godz. 17.00, 1 : 3
GTS Rusocin - Jaguar Gdańsk, 10.08.2013 r., godz. 17.00, 0 : 5
Stolem Gniewino - GKS Sierakowice, 10.08.2013 r., godz. 17.00, 6 : 0
MKS Władysławowo - Czarni Pruszcz Gdański, 10.08.2013 r., godz. 18.00, 6 : 0

Sporting Leźno - Olimpia Osowa, 11.08.2013 r., godz. 14.00, 0 : 0

Kolejka nr 2 - 15.08.2013 r.
Jaguar Kokoszki - Stolem Gniewino, 15.08.2013 r., godz. 11.00, 4 : 3
Olimpia Osowa - GTS Rusocin, 15.08.2013 r., godz. 11.00, 6 : 0
Potok Pszczółki - Sporting Leźno, 15.08.2013 r., godz. 14.00, 3 : 1
GKS Kowale - Sokół Ełganowo, 15.08.2013 r., godz. 15.00, 2 : 3
Czarni Przemysław - Orkan Rumia, 15.08.2013 r., godz. 17.00, 1 : 2
Czarni Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice, 15.08.2013 r., godz. 18.00, 1 : 2
MKS Władysławowo - Start Mrzezino, 15.08.2013 r., godz. 18.00, 4 : 0
Gedania Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie, 15.08.2013 r., godz. 18.00, 8 : 0

Kolejka nr 3 - 17/18.08.2013 r.
GTS Rusocin - Potok Pszczółki, 17.08.2013 r., godz. 17.00, 0 : 2
Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Przemysław, 17.08.2013 r., godz. 17.00, 7 : 3
Sokół Ełganowo - Gedania Gdańsk, 17.08.2013 r., godz. 17.00, 2 : 1
Start Mrzezino - Czarni Pruszcz Gdański, 18.08.2013 r., godz. 12.00, 0 : 4
Sporting Leźno - GKS Kowale, 18.08.2013 r., godz. 14.00, 0 : 3
GKS Sierakowice - Jaguar Kokoszki, 18.08.2013 r., godz. 14.00,  2 : 3
Orkan Rumia - MKS Władysławowo, 18.08.2013 r., godz. 16.00, 3 : 1
Stolem Gniewino - Olimpia Osowa, 18.08.2013 r., godz. 17.00, 1 : 2

Kolejka nr 4 - 24/25.08.2013 r.
GKS Kowale - GTS Rusocin, 24.08.2013 r., godz. 15.00, 5 : 1
Potok Pszczółki - Stolem Gniewino, 24.08.2013 r., godz. 15.00, 1 : 1
Olimpia Osowa - GKS Sierakowice, 24.08.2013 r., godz. 17.00, 2 : 1
MKS Władysławowo - Orzeł Trąbki Wielkie, 24.08.2013 r., godz. 18.00, 2 : 1
Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar Kokoszki, 24.08.2013 r., godz. 18.00, 0 : 1
Start Mrzezino - Orkan Rumia, 25.08.2013 r., godz. 12.00, 2 : 1
Czarni Przemysław - Sokół Ełganowo, 25.08.2013 r., godz. 16.00, 0 : 3
Gedania Gdańsk - Sporting Leźno, 25.08.2013 r., godz. 17.30, 5 : 0

Kolejka nr 5 - 31.08./1.09.2013 r.
Jaguar Kokoszki - Olimpia Osowa, 31.08.2013 r., godz. 11.00, 2 : 1
GTS Rusocin - Gedania Gdańsk, 31.08.2013 r., godz. 15.00, 2 : 2
Orzeł Trąbki Wielkie - Start Mrzezino, 31.08.2013 r., godz. 17.00, 4 : 3
Sokół Ełganowo - MKS Władysławowo, 31.08.2013 r., godz. 17.00, 2 : 0
Stolem Gniewino - GKS Kowale, 31.08.2013 r., godz. 17.00, 2 : 4
Orkan Rumia - Czarni Pruszcz Gdański, 1.09.2013 r., godz. 11.00, 4 : 3
GKS Sierakowice - Potok Pszczółki, 1.09.2013 r., godz. 14.00, 3 : 0
Sporting Leźno - Czarni Przemysław, 1.09.2013 r., godz. 14.00, 0 : 3

Kolejka nr 6 - 7/8.09.2013 r.
MKS Władysławowo - Sporting Leźno, 7.09.2013 r., godz. 11.00, 5 : 1
Start Mrzezino - Sokół Ełganowo, 7.09.2013 r., godz. 12.00, 0 : 1
GKS Kowale - GKS Sierakowice, 7.09.2013 r., godz. 15.00, 3 : 2
Potok Pszczółki - Jaguar Kokoszki, 7.09.2013 r., godz. 15.00, 0 : 2
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino, 7.09.2013 r., godz. 17.00, 2 : 2
Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Osowa, 7.09.2013 r., godz. 17.00, 2 : 1
Orkan Rumia - Orzeł Trąbki Wielkie, 8.09.2013 r., godz. 11.00
Czarni Przemysław - GTS Rusocin, 8.09.2013 r., godz. 16.00

11.09.2013 r.
Stolem Gniewino - Czarni Przemysław, 11.09.2013 r., godz. 19.30, 2 : 0

Kolejka nr 7 - 14/15.09.2013 r.
Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański, 14.09.2013 r., godz. 16.00, 0 : 2
Sokół Ełganowo - Orkan Rumia, 14.09.2013 r., godz. 16.00, 0 : 2
Olimpia Osowa - Potok Pszczółki, 14.09.2013 r., godz. 16.00, 3 : 0 walkower (na boisku 1 : 1)
GTS Rusocin - MKS Władysławowo, 14.09.2013 r., godz. 17.00, 1 : 2
Jaguar Kokoszki - GKS Kowale, 14.09.2013 r., godz. 17.00, 3 : 2
Sporting Leźno - Start Mrzezino, 15.09.2013 r., godz. 14.00, 1 : 3
GKS Sierakowice - Gedania Gdańsk, 15.09.2013 r., godz. 14.00, 0 : 5

Kolejka nr 8 - 21/22.09.2013 r.
MKS Władysławowo - Stolem Gniewino, 21.09.2013 r., godz. 11.00, 0 : 5
Start Mrzezino - GTS Rusocin, 21.09.2013 r., godz. 12.00, 2 : 2
Czarni Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki, 21.09.2013 r., godz. 16.00, 2 : 1
Orzeł Trąbki Wielkie - Sokół Ełganowo, 21.09.2013 r., godz. 16.00, 1 : 0
Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk, 21.09.2013 r., godz. 17.00, 2 : 3
Orkan Rumia - Sporting Leźno, 22.09.2013 r., godz. 11.00, 2 : 2
Czarni Przemysław - GKS Sierakowice, 22.09.2013 r., godz. 15.00, 0 : 2

Kolejka nr 9 - 28/29.09.2013 r.
Potok Pszczółki - GKS Kowale, 28.09.2013 r., godz. 14.30, 1 : 1
Jaguar Gdańsk - Czarni Przemysław, 28.09.2013 r., godz. 15.00, 3 : 0
Stolem Gniewino - Start Mrzezino, 28.09.2013 r., godz. 15.00, 1 : 0
GTS Rusocin - Orkan Rumia, 28.09.2013 r., godz. 16.00, 1 : 3
Sokół Ełganowo - Czarni Pruszcz Gdański, 28.09.2013 r., godz. 16.00, 0 : 2
Olimpia Osowa - Gedania Gdańsk, 28.09.2013 r., godz. 17.00, 1 : 3
Sporting Leźno - Orzeł Trąbki Wielkie, 29.09.2013 r., godz. 14.00, 0 : 3
GKS Sierakowice - MKS Władysławowo, 29.09.2013 r., godz. 14.00, 0 : 3

Kolejka nr 10 - 5/6.10.2013 r.
Start Mrzezino - GKS Sierakowice, 5.10.2013 r., godz. 12.00, 2 : 1
MKS Władysławowo - Jaguar Kokoszki, 5.10.2013 r., godz. 15.00, 2 : 1
Sokół Ełganowo - Sporting Leźno, 5.10.2013 r., godz. 15.00, 1 : 1
Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale, 5.10.2013 r., godz. 16.00, 2 : 0
Gedania Gdańsk - Potok Pszczółki, 5.10.2013 r., godz. 16.00
Orzeł Trąbki Wielkie - GTS Rusocin, 6.10.2013 r., godz. 11.00
Orkan Rumia - Stolem Gniewino, 6.10.2013 r., godz. 11.00
Czarni Przemysław - Olimpia Osowa, 6.10.2013 r., godz. 14.00

Kolejka nr 11 - 12/13.10.2013 r.
Potok Pszczółki - Czarni Przemysław, 12.10.2013 r., godz. 14.30, 7 : 0
GKS Kowale - Gedania Gdańsk, 12.10.2013 r., godz. 15.00, 1 : 2
Jaguar Gdańsk - Start Mrzezino, 12.10.2013 r., godz. 15.00, 2 : 1
Stolem Gniewino - Orzeł Trąbki Wielkie, 12.10.2013 r., godz. 15.00, 5 : 1
GTS Rusocin - Sokół Ełganowo, 12.10.2013 r., godz. 16.00, 0 : 4
Olimpia Osowa - MKS Władysławowo, 12.10.2013 r., godz. 16.00, 3 : 3
GKS Sierakowice - Orkan Rumia, 13.10.2013 r., godz. 14.00, 1 : 5
Sporting Leźno - Czarni Pruszcz Gdański, 13.10.2013 r., godz. 14.00, 4 : 1

Kolejka nr 12 - 19/20.10.2013 r.
Start Mrzezino - Olimpia Osowa, 19.10.2013 r., godz. 12.00, 0 : 4
Sokół Ełganowo - Stolem Gniewino, 19.10.2013 r., godz. 14.00, 1 : 3
Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Sierakowice, 19.10.2013 r., godz. 14.30, 1 : 2
Czarni Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk, 19.10.2013 r., godz. 15.00, 1 : 0
Orkan Rumia - Jaguar Kokoszki, 20.10.2013 r., godz. 11.00, 1 : 1
MKS Władysławowo - Potok Pszczółki, 20.10.2013 r., godz. 13.00, 3 : 1
Czarni Przemysław - GKS Kowale, 20.10.2013 r., godz. 14.00, 1 : 2
Sporting Leźno - GTS Rusocin, 20.10.2013 r., godz. 14.00, 3 : 2

Kolejka nr 13 - 26/27.10.2013 r.
Jaguar Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie, 26.10.2013 r., godz. 13.00, 4 : 3
Stolem Gniewino - Sporting Leźno, 26.10.2013 r., godz. 14.00, 3 : 0
Potok Pszczółki - Start Mrzezino, 26.10.2013 r., godz. 14.30, 2 : 1
Gedania Gdańsk - Czarni Przemysław, 26.10.2013 r., godz. 15.00, 5 : 1
GKS Kowale - MKS Władysławowo, 26.10.2013 r., godz. 15.00, 1 : 2
GTS Rusocin - Czarni Pruszcz Gdański, 26.10.2013 r., godz. 15.00, 2 : 6
Olimpia Osowa - Orkan Rumia, 27.10.2013 r., godz. 11.00, 4 : 2
GKS Sierakowice - Sokół Ełganowo, 27.10.2013 r., godz. 14.00, 1 : 0

Kolejka nr 14 - 2/3.11.2013 r.
Start Mrzezino - GKS Kowale, 2.11.2013 r., godz. 12.00, 2 : 4
MKS Władysławowo - Gedania Gdańsk, 2.11.2013 r., godz. 13.00, 1 : 3
Sokół Ełganowo - Jaguar Kokoszki, 2.11.2013 r., godz. 13.00, 1 : 0
Orzeł Trąbki Wielkie - Olimpia Osowa, 2.11.2013 r., godz. 13.30, 2 : 3
Czarni Pruszcz Gdański - Czarni Przemysław, 2.11.2013 r., godz. 14.00, 4 : 2
GTS Rusocin - Stolem Gniewino, 2.11.2013 r., godz. 14.00, 0 : 7
Orkan Rumia - Potok Pszczółki, 3.11.2013 r., godz. 11.00, 1 : 1
Sporting Leźno - GKS Sierakowice, 3.11.2013 r., godz. 14.00, 2 : 2

Kolejka nr 15 - 9/10.11.2013 r.

Gedania Gdańsk - Start Mrzezino, 9.11.2013 r., godz. 13.00, 5 : 0
Jaguar Gdańsk - Sporting Leźno, 9.11.2013 r., godz. 13.00, 1 : 0
GKS Kowale - Orkan Rumia, 9.11.2013 r., godz. 14.00, 1 : 1
Stolem Gniewino - Czarni Pruszcz Gdański, 9.11.2013 r., godz. 14.00, 0 : 3
Potok Pszczółki - Orzeł Trąbki Wielkie, 9.11.2013 r., godz. 14.30, 3 : 1
Olimpia Osowa - Sokół Ełganowo, 10.11.2013 r., godz. 11.00, 0 : 0
Czarni Przemysław - MKS Władysławowo, 10.11.2013 r., godz. 13.00, 0 : 3
GKS Sierakowice - GTS Rusocin, 10.11.2013 r., godz. 14.00, 3 : 1

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2012/2013
Kolejka nr 16 - 24.04.2013 r.
Czarni Pruszcz Gdański - Orzeł Trąbki Wielkie, 23.03.2013 r., godz. 16.00, 0 : 2
Jaguar Kokoszki - Start Mrzezino, 24.03.2013 r., godz. 11.00, 4 : 1
GOSRiT Wikęd Luzino - Gryf II Wejherowo 3 : 0 walkower

Kolejka nr 17 - 30/31.03.2013 r.
Orzeł Trąbki Wielkie - Cartusia II Kartuzy, 30.03.2013 r., godz. 12.00, 2 : 0
Olimpia Osowa - Czarni Pruszcz Gdański, 30.03.2013 r., godz. 16.00, 1 : 0
Gryf II Wejherowo - GKS Sierakowice, 0 : 3 walkower

Kolejka nr 18 - 6/7.04.2013 r.
Gedania Gdańsk - Korona Żelistrzewo, 6.04.2013 r., godz. 14.00, 1 : 0
Czarni Pruszcz Gdański - Motława Suchy Dąb, 6.04.2013 r., godz. 17.00, 4 : 3
Jaguar Kokoszki - Orzeł Trąbki Wielkie, 7.04.2013 r., godz. 16.00, 1 : 3
Cartusia II Kartuzy - Olimpia Osowa, 7.04.2013 r., godz. 16.00, 0 : 0
GKS Kowale - Gryf II Wejherowo, 3 : 0 walkower

Kolejka nr 19 - 13/14.04.2013 r.
Orzeł Trąbki Wielkie - Stolem Gniewino, 13.04.2013 r., godz. 16.00, 1 : 1
Olimpia Osowa - Jaguar Kokoszki, 13.04.2013 r., godz. 16.00, 1 : 2
Korona Żelistrzewo - Czarni Pruszcz Gdański, 13.04.2013 r., godz. 17.00, 1 : 1
GKS Kowale - GOSRiT Wikęd Luzino, 13.04.2013 r., godz. 18.00,  0 : 4
GKS Sierakowice - Amator Kiełpino, 14.04.2013 r., godz. 14.00, 1 : 5
Sporting Leźno - Start Mrzezino, 14.04.2013 r., godz. 14.00, 0 : 0
Gryf II Wejherowo - Gedania Gdańsk 0 : 3 walkower

Kolejka nr 20 - 20/21.04.2013 r.
Czarni Pruszcz Gdański - Gryf II Wejherowo 3 : 0 walkower

Gedania Gdańsk - GOSRiT Wikęd Luzino, 20.04.2013 r., godz. 14.00, 2 : 6
GKS Kowale - GKS Sierakowice, 20.04.2013 r., godz. 14.00, 5 : 1
Start Mrzezino - Orzeł Trąbki Wielkie, 20.04.2013 r., godz. 16.00, 2 : 0
Stolem Gniewino - Olimpia Osowa, 20.04.2013 r., godz. 16.00, 2 : 0
Amator Kiełpino - Sporting Leźno, 21.04.2013 r., godz. 13.00, 4 : 3
Cartusia II Kartuzy - Korona Żelistrzewo, 21.04.2013 r., godz. 15.00, 1 : 1
Jaguar Kokoszki - Motława Suchy Dąb, 21.04.2013 r., godz. 17.30, 1 : 0

24.04.2013 r
Amator Kiełpino - Stolem Gniewino, godz. 17.00, 2 : 2
Cartusia II Kartuzy - Sporting Leżno, godz. 17.00, 3 : 0
Gedania Gdańsk - Olimpia Osowa, godz. 17.00, 2 : 2
GKS Kowale - Motława Suchy Dąb, godz. 17.00, 4 : 0

Kolejka nr 21 - 27/28.04.2013 r.
Gryf II Wejherowo - Cartusia II Kartuzy, 0 : 3 walkower
GKS Kowale - Amator Kiełpino, 27.04.2013 r., godz. 14.00, 0 : 0
Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno, 27.04.2013 r., godz. 15.00, 1 : 1
Olimpia Osowa - Start Mrzezino, 27.04.2013 r., godz. 16.00, 2 : 4
Motława Suchy Dąb - Stolem Gniewino, 27.04.2013 r., godz. 17.00
GOSRiT Wikęd Luzino - Czarni Pruszcz Gdański, 28.04.2013 r., godz. 11.00, 2 : 1
GKS Sierakowice - Gedania Gdańsk, 28.04.2013 r., godz. 14.00, 0 : 3

Kolejka nr 22 - 30.04./1.05.2013 r.
Jaguar Kokoszki - Gryf II Wejherowo, walkower 3 : 0
Gedania Gdańsk - GKS Kowale, 30.04.2013 r., godz. 17.30, 4 : 2
Start Mrzezino - Motława Suchy Dąb, 1.05.2013 r., godz. 11.00, 0 : 0
Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo, 1.05.2013 r., godz. 12.00, 0 : 0
Cartusia II Kartuzy - GOSRiT Wikęd Luzino, 1.05.2013 r., godz. 13.00, 1 : 1
Amator Kiełpino - Orzeł Trąbki Wielkie, 1.05.2013 r., godz. 14.00, 3 : 1
Sporting Leźno - Olimpia Osowa, 1.05.2013 r., godz. 14.00, 1 : 0
Czarni Pruszcz Gdański - GKS Sierakowice, 1.05.2013 r., godz. 17.00, 2 : 1

Kolejka nr 23 - 4/5.05.2013 r.
Gryf II Wejherowo - Stolem Gniewino, walkower 0 : 3
GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański, 4.05.2013 r., godz. 14.00, 0 : 1
GOSRiT Wikęd Luzino - Jaguar Kokoszki, 4.05.2013 r., godz. 15.00, 2 : 0
Olimpia Osowa - Orzeł Trąbki Wielkie, 4.05.2013 r., godz. 16.00, 3 : 1
GKS Sierakowice - Cartusia II Kartuzy, 4.05.2013 r., godz. 17.00, 1 : 1
Korona Żelistrzewo - Start Mrzezino, 4.05.2013 r., godz. 17.00, 1 : 1
Motława Suchy Dąb - Sporting Leźno, 4.05.2013 r., godz. 17.00, 0 : 4
Gedania Gdańsk - Amator Kiełpino, 5.05.2013 r., godz. 14.00, 1 : 1

8.05.2013 r.
Motława Suchy Dąb - Gedania Gdańsk, 17.30, 1 : 2
Start Mrzezino - Stolem Gniewino, 17.30, 3 : 1
GKS Sierakowice - GOSRiT Wikęd Luzino, 17.30, 0 : 3

Kolejka nr 24 - 11/12.05.2013 r.
Start Mrzezino - Gryf II Wejherowo, walkower, 3 : 0
Czarni Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk, 11.05.2013 r., godz. 13.00, 2 : 2

Orzeł Trąbki Wielkie - Motława Suchy Dąb, 11.05.2013 r., godz. 16.00. 2 : 0
Stolem Gniewino - GOSRiT Wikęd Luzino, 11.05.2013 r., godz. 16.00, 1 : 1
Jaguar Gdańsk - GKS Sierakowice, 12.05.2013 r., godz. 12.00, 4 : 0
Amator Kiełpino - Olimpia Osowa, 12.05.2013 r., godz. 13.00, 2 : 3
Sporting Leźno - Korona Żelistrzewo, 12.05.2013 r., godz. 14.00, 1 : 1
Cartusia II Kartuzy - GKS Kowale, 12.05.2013 r., godz. 17.00, 3 : 1

15.05.2013 r.
Amator Kiełpino - Start Mrzezino, 18.00, 6 : 2

Kolejka nr 25 - 18/19.05.2013 r.
Gryf II Wejherowo - Sporting Leźno, walkower, 0 : 3
Czarni Pruszcz Gdański - Amator Kiełpino, 18.05.2013 r., godz. 11.00, 0 : 2
Gedania Gdańsk - Cartusia II Kartuzy, 18.05.2013 r., godz. 14.00, 8 : 3
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki, 18.05.2013 r., godz. 14.00, 1 : 2
GOSRiT Wikęd Luzino - Start Mrzezino, 18.05.2013 r., godz. 14.00, 3 : 1
GKS Sierakowice - Stolem Gniewino, 18.05.2013 r., godz. 17.00, 0 : 2
Korona Żelistrzewo - Orzeł Trąbki Wielkie, 18.05.2013 r., godz. 17.00, 0 : 1
Motława Suchy Dąb - Olimpia Osowa, 18.05.2013 r., 17.00, 0 : 3

22.05.2013 r.
Stolem Gniewino - Sporting Leźno, 18.00, 3 : 1
Korona Żelistrzewo - GKS Kowale, 18.00, 4 : 4

Kolejka nr 26 - 25/26.05.2013 r.
Orzeł Trąbki Wielkie - Gryf II Wejherowo 3 : 0, walkower
Jaguar Kokoszki - Gedania Gdańsk, 25.05.2013 r., godz. 14.00, 1 : 3
Olimpia Osowa - Korona Żelistrzewo, 25.05.2013 r., godz. 16.00, 3 : 0
Sporting Leźno - GOSRiT Wikęd Luzino, 25.05.2013 r., godz. 17.00, 0 : 4
Start Mrzezino - GKS Sierakowice, 25.05.2013 r., godz. 17.00, 5 : 0
Stolem Gniewino - GKS Kowale, 25.05.2013 r., godz. 17.00, 5 : 1
Amator Kiełpino - Motława Suchy Dąb, 26.05.2013 r., godz. 13.00, 2 : 0
Cartusia II Kartuzy - Czarni Pruszcz Gdański, 26.05.2013 r., godz. 15.00, 1 : 0

29.05.2013 r.
GOSRiT Wikęd Luzino - Amator Kiełpino, 18.00, 1 : 0
Sporting Leźno - Jaguar Kokoszki, 18.00, 2 : 1

30.05.2013 r.
GKS Sierakowice - Korona Żelistrzewo, godz. 15.00, 2 : 1

Kolejka nr 27 - 1/2.06.2013 r.
Gryf II Wejherowo - Olimpia Osowa, 0 : 3, walkower
Korona Żelistrzewo - Motława Suchy Dąb, 1.06.2013 r., godz. 17.00, 5 : 1
Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar Kokoszki, 1.06.2013 r., godz. 17.30, 1 : 1
GOSRiT Wikęd Luzino - Orzeł Trąbki Wielkie, 2.06.2013 r., godz. 11.00, 2 : 1
GKS Kowale - Start Mrzezino, 2.06.2013 r., godz. 12.00, 1 : 3
GKS Sierakowice - Sporting Leźno, 2.06.2013 r., godz. 14.00, 2 : 1
Cartusia II Kartuzy - Amator Kiełpino, 2.06.2013 r., godz. 17.00, 4 : 2
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino, 2.06.2013 r., godz. 17.00, 1 : 1

Kolejka nr 28 - 4/5.06.2013 r.
Motława Suchy Dąb - Gryf II Wejherowo 3 : 0, walkower
Start Mrzezino - Gedania Gdańsk, 5.06.2013 r., godz. 17.00, 2 : 0
Stolem Gniewino - Czarni Pruszcz Gdański, 5.06.2013 r., godz. 17.00, 0 : 1
Amator Kiełpino - Korona Żelistrzewo, 5.06.2013 r., godz. 18.00, 4 : 1
Jaguar Kokoszki - Cartusia II Kartuzy, 5.06.2013 r., godz. 18.00, 1 : 0
Olimpia Osowa - GOSRiT Wikęd Luzino, 5.06.2013 r., godz. 18.00, 3 : 2
Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Sierakowice, 5.06.2013 r., godz. 18.00, 1 : 0
Sporting Leźno - GKS Kowale, 5.06.2013 r., godz. 18.00, 1 : 2

Kolejka nr 29 - 8/9.06.2013 r.
Gryf II Wejherowo - Korona Żelistrzewo 0 : 3 walkower
GKS Kowale - Orzeł Trąbki Wielkie, 8.06.2013 r., godz. 14.00, 1 : 3
Jaguar Gdańsk - Amator Kiełpino, 8.06.2013 r., godz. 14.00, 1 : 2
Czarni Pruszcz Gdański - Start Mrzezino, 8.06.2013 r., godz. 17.30, 2 : 0
GOSRiT Wikęd Luzino - Motława Suchy Dąb, 9.06.2013 r., godz. 11.00, 3 : 1
GKS Sierakowice - Olimpia Osowa, 9.06.2013 r., godz. 14.00, 0 : 2
Cartusia II Kartuzy - Stolem Gniewino, 9.06.2013 r., godz. 15.00, 0 : 2
Gedania Gdańsk - Sporting Leźno, 9.06.2013 r., godz. 17.00, 2 : 3

Kolejka nr 30 - 15.06.2013 r.
Amator Kiełpino - Gryf II Wejherowo 3 : 0 walkower
Korona Żelistrzewo - GOSRiT Wikęd Luzino, 15.06.2013 r., godz. 17.00, 0 : 5
Motława Suchy Dąb - GKS Sierakowice, 15.06.2013 r., godz. 17.00, 1 : 2
Olimpia Osowa - GKS Kowale, 15.06.2013 r., godz. 17.00, 1 : 2
Orzeł Trąbki Wielkie - Gedania Gdańsk, 15.06.2013 r., godz. 17.00, 1 : 0
Sporting Leźno - Czarni Pruszcz Gdański, 15.06.2013 r., godz. 17.00, 2 : 7
Start Mrzezino - Cartusia II Kartuzy, 15.06.2013 r., godz. 17.00, 3 : 0 walkower
Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk, 15.06.2013 r., godz. 17.00, 0 : 0

 


Runda jesienna sezonu 2012/2013


I kolejka – 18/19 sierpnia 2012 r.

Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański, 18.08.2012 r., godz. 16.00, 1 : 2

Sporting Leźno - Cartusia II Kartuzy,  18.08.2012 r., godz. 16.00, 5 : 2

Korona Żelistrzewo - GKS Sierakowice, 18.08.2012 r., godz. 17.00, 2 : 0

Motława Suchy Dąb - GKS Kowale, 18.08.2012 r., godz. 17.00, 2 : 3

Start Mrzezino - Jaguar Kokoszki, 18.08.2012 r., godz. 17.00, 1 : 0

Gryf Orlex II Wejherowo - GOSRiT Wikęd Luzino, 19.08.2012 r., godz. 11.00, 0 : 3

Olimpia Osowa - Gedania Gdańsk, 19.08.2012 r., godz. 15.00, 4 : 2

Stolem Gniewino - Amator Kiełpino, 19.08.2012 r., godz. 17.00, 1 : 2

II kolejka - 25/26 sierpnia 2012 r.

Jaguar Kokoszki - Sporting Leźno, 25.08.2012 r., godz. 16.30, 2 : 0

GKS Sierakowice - Gryf Orlex II Wejherowo, 25.08.2012 r., godz. 17.00, 3 : 0

GKS Kowale - Korona Żelistrzewo, 26.08.2012 r., godz. 12.00, 1 : 2

Amator Kiełpino - GOSRiT Wikęd Luzino, 26.08.2012 r., godz. 14.00, 3 : 2

Gedania Gdańsk - Motława Suchy Dąb, 26.08.2012 r., godz. 15.00, 2 : 4

Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Osowa, 26.08.2012 r., godz. 16.00, 2 : 0

Cartusia II Kartuzy - Orzeł Trąbki Wielkie, 26.08.2012 r., godz. 17.00, 4 : 2

Stolem Gniewino - Start Mrzezino, 26.08.2012 r., godz. 17.00, 3 : 1

III kolejka - 1/2 września 2012 r.

Motława Suchy Dąb - Czarni Pruszcz Gdański, 1.09.2012 r., godz. 12.00, 2 : 0

Korona Żelistrzewo - Gedania Gdańsk, 1.09.2012 r., godz. 16.00, 3 : 2

Orzeł Trąbki Wielkie - Jaguar Kokoszki, 1.09.2012 r., godz. 16.00, 4 : 2

GOSRiT Wikęd Luzino - GKS Sierakowice, 1.09.2012 r., godz. 16.00, 2 : 0

Start Mrzezino - Amator Kiełpino, 1.09.2012 r., godz. 17.00, 0 : 0

Olimpia Osowa - Cartusia II Kartuzy, 1.09.2012 r., godz. 18.00, 1 : 6

Gryf Orlex II Wejherowo - GKS Kowale, 2.09.2012 r., godz. 11.00, 0 : 3 vo. (3 : 1)

Sporting Leźno - Stolem Gniewino, 2.09.2012 r., godz. 11.00, 3 : 1

IV kolejka - 8/9 września 2012 r.


GOSRiT Wikęd Luzino - GKS Kowale, 8.09.2012 r., godz. 14.00, 6 : 0

Stolem Gniewino - Orzeł Trąbki Wielkie, 8.09.2012 r., godz. 16.00, 4 : 0

Czarni Pruszcz Gdański - Korona Żelistrzewo, 8.09.2012 r., godz. 17.00, 0 : 1


Start Mrzezino - Sporting Leźno, 8.09.2012 r., godz. 17.00, 2 : 1

Jaguar Kokoszki - Olimpia Osowa, 8.09.2012 r., godz. 17.20, 1 : 1

Amator Kiełpino - GKS Sierakowice, 9.09.2012 r., godz. 14.00, 1 : 0

Cartusia II Kartuzy - Motława Suchy Dąb, 9.09.2012 r., godz. 15.00, 4 : 0

Gryf II Wejherowo - Gedania Gdańsk, 9.09.2012 r., godz. 16.00, 9 : 5

V kolejka - 15/16 września 2012 r.

Motława Suchy Dąb - Jaguar Kokoszki, 15.09.2012 r., godz. 12.00, 2 : 1

GOSRiT Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk, 15.09.2012 r., godz. 16.00, 8 : 1

Korona Żelistrzewo - Cartusia II Kartuzy, 15.09.2012 r., godz. 16.00, 3 : 3

Orzeł Trąbki Wielkie - Start Mrzezino, 15.09.2012 r., godz. 16.00, 3 : 1

Olimpia Osowa - Stolem Gniewino, 15.09.2012 r., godz. 18.00, 2 : 1

Gryf Orlex II Wejherowo - Czarni Pruszcz Gdański, 16.09.2012 r., godz. 11.00, 2 : 0

Sporting Leźno - Amator Kiełpino, 16.09.2012 r., godz. 11.00, 0 : 0

GKS Sierakowice - GKS Kowale, 16.09.2012 r., godz. 14.00, 2 : 0

VI kolejka - 22/23 września 2012 r.

Cartusia II Kartuzy - Gryf II Wejherowo, 22.09.2012 r., godz. 16.00, 2 : 1

Czarni Pruszcz Gdański - GOSRiT Wikęd Luzino, 22.09.2012 r., godz. 16.00, 3 : 5

Start Mrzezino - Olimpia Osowa, 22.09.2012 r., godz. 16.00, 1 : 0

Stolem Gniewino - Motława Suchy Dąb, 22.09.2012 r., godz. 16.00, 2 : 1

Jaguar Kokoszki - Korona Żelistrzewo, 22.09.2012 r., godz. 16.45, 0 : 2

Sporting Leźno - Orzeł Trąbki Wielkie, 23.09.2012 r., godz. 11.00, 0 : 3

Amator Kiełpino - GKS Kowale, 23.09.2012 r., godz. 14.00, 2 : 2

Gedania Gdańsk - GKS Sierakowice, 23.09.2012 r., godz. 15.00, 2 : 1

VII kolejka - 29/30 września 2012 r.

GKS Kowale - Gedania Gdańsk, 29.09.2012 r., godz. 14.00, 1 : 2

GOSRiT Wikęd Luzino - Cartusia II Kartuzy, 29.09.2012 r., godz. 15.00, 2 : 0

Motława Suchy Dąb - Start Mrzezino, 29.09.2012 r., godz. 15.00, 3 : 0

Korona Żelistrzewo - Stolem Gniewino, 29.09.2012 r., godz. 16.00, 1 : 3

Orzeł Trąbki Wielkie - Amator Kiełpino, 29.09.2012 r., godz. 16.00, 0 : 4

Gryf II Wejherowo - Jaguar Kokoszki, 30.09.2012 r., godz. 11.00, 9 : 0

GKS Sierakowice - Czarni Pruszcz Gdański, 30.09.2012 r., godz. 14.00, 1 : 1

Olimpia Osowa - Sporting Leźno, 30.09.2012 r., godz. 15.00, 2 : 0

VIII kolejka - 6/7 października 2012 r.

Stolem Gniewino - Gryf II Wejherowo, 6.10.2012 r., godz. 11.00, 1 : 1

Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale, 6.10.2012 r., godz. 15.00, 4 : 3

Start Mrzezino - Korona Żelistrzewo, 6.10.2012 r., godz. 15.00, 1 : 4

Orzeł Trąbki Wielkie - Olimpia Osowa, 6.10.2012 r., godz. 15.30, 0 : 1

Cartusia II Kartuzy - GKS Sierakowice, 6.10.2012 r., godz. 16.00, 5 : 1

Jaguar Kokoszki - GOSRiT Wikęd Luzino, 6.10.2012 r., godz. 16.00, 2 : 3

Sporting Leźno - Motława Suchy Dąb, 7.10.2012 r., godz. 11.00, 3 : 2

Amator Kiełpino - Gedania Gdańsk, 7.10.2012 r., godz. 14.00, 3 : 1

IX kolejka - 13/14 października 2012 r.

Gedania Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański, 13.10.2012 r., godz. 12.00, 1 : 2

GOSRiT Wikęd Luzino - Stolem Gniewino, 13.10.2012 r., godz. 12.00, 1 : 0

GKS Kowale - Cartusia II Kartuzy, 13.10.2012 r., godz. 14.00, 8 : 2

Motława Suchy Dąb - Orzeł Trąbki Wielkie, 13.10.2012 r., godz. 15.00, 1 : 6

Korona Żelistrzewo - Sporting Leźno, 13.10.2012 r., godz. 15.30, 2 : 1

Gryf II Wejherowo - Start Mrzezino, 14.10.2012 r., godz. 11.00, 11 : 0

GKS Sierakowice - Jaguar Kokoszki, 14.10.2012 r., godz. 14.00, 0 : 1

Olimpia Osowa - Amator Kiełpino, 14.10.2012 r., 14.00, 2 : 3

X kolejka - 20/21 października 2012 r.

Stolem Gniewino - GKS Sierakowice, 20.10.2012 r., godz. 13.00, 1 : 2

Start Mrzezino - GOSRiT Wikęd Luzino, 20.10.2012 r., godz. 14.00, 0 : 7

Orzeł Trąbki Wielkie - Korona Żelistrzewo, 20.10.2012 r., godz. 14.30, 0 : 0

Olimpia Osowa - Motława Suchy Dąb, 20.10.2012 r., godz. 16.00, 3 : 0

Sporting Leźno - Gryf II Wejherowo, 20.10.2012 r., godz. 16.00, 4 : 0

Jaguar Kokoszki - GKS Kowale, 21.10.2012 r., godz. 12.00

Amator Kiełpino - Czarni Pruszcz Gdański, 21.10.2012 r., godz. 14.00, 2 : 0

Cartusia II Kartuzy - Gedania Gdańsk, 21.10.2012 r., godz. 15.00, 1 : 1

XI kolejka - 27/28 października 2012 r.

Gryf II Wejherowo - Orzeł Trąbki Wielkie, 27.10.2012 r., godz. 11.00, 2 : 2

Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki, 27.10.2012 r., godz. 12.00, 1 : 1

Czarni Pruszcz Gdański - Cartusia II Kartuzy, 27.10.2012 r., godz. 14.00, 4 : 4

GKS Kowale - Stolem Gniewino, 27.10.2012 r., godz. 14.00,2 : 1

GOSRiT Wikęd Luzino - Sporting Leźno, 27.10.2012 r., godz. 14.00, 2 : 2

Korona Żelistrzewo - Olimpia Osowa, 27.10.2012 r., godz. 15.00, 2 : 1

Motława Suchy Dąb - Amator Kiełpino, 27.10.2012 r., godz. 15.00, 1 : 5

GKS Sierakowice - Start Mrzezino, 28.10.2012 r., godz. 14.00, 2 : 2

XII kolejka - 3/4 listopada 2012 r.
Motława Suchy Dąb - Korona Żelistrzewo, 3.11.2012 r., godz. 13.00, 1 : 1

Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk, 3.11.2012 r., godz. 13.00, 3 : 0

Orzeł Trąbki Wielkie - GOSRIT Wikęd Luzino, 3.11.2012 r, godz. 13.30, 1 : 1

Start Mrzezino - GKS Kowale, 3.11.2012 r., godz. 14.00, 1 : 2

Olimpia Osowa - Gryf II Wejherowo, 3.11.2012 r., godz. 16.00, 2 : 1

Sporting Leźno - GKS Sierakowice, 4.11.2012 r., godz. 11.00, 1 : 2

Jaguar Kokoszki - Czarni Pruszcz Gdański, 4.11.2012 r., godz. 12.00, 2 : 0

Amator Kiełpino - Cartusia II Kartuzy, 4.11.2012 r., godz. 14.00, 2 : 0

XIII kolejka - 10/11 listopada 2012 r.
Gryf II Wejherowo - Motława Suchy Dąb, 10.11.2012 r., godz. 11.00, 2 : 5

Gedania Gdańsk - Start Mrzezino, 10.11.2012 r., godz. 12.00, 4 : 2

Czarni Pruszcz Gdański - Stolem Gniewino, 10.11.2012 r., godz. 13.00, 1 : 4

GOSRIT Wikęd Luzino - Olimpia Osowa, 10.11.2012 r., godz. 13.00, 6 : 2

GKS Kowale - Sporting Leźno, 10.11.2012 r., godz. 14.00, 3 : 2

Korona Żelistrzewo - Amator Kiełpino, 10.11.2012 r., godz. 14.00, 2 : 3

Cartusia II Kartuzy - Jaguar Kokoszki, 11.11.2012 r., godz. 13.00, 2 : 1

GKS Sierakowice - Orzeł Trąbki Wielkie, 11.11.2012 r., godz. 14.00, 0 : 0

XIV kolejka - 17/18 listopada 2012 r.
Olimpia Osowa - GKS Sierakowice, 17.11.2012 r., godz. 11.00, 1 : 2

Stolem Gniewino - Cartusia II Kartuzy, 17.11.2012 r., godz. 11.00, 3 : 2

Motława Suchy Dąb - GOSRIT Wikęd Suchy Dąb, 17.11.2012 r., godz. 13.00, 0 : 3

Orzeł Trąbki Wielkie - GKS Kowale, 17.11.2012 r., godz. 13.30, 0 : 0

Korona Żelistrzewo - Gryf II Wejherowo, 17.11.2012 r., godz. 13.00, 5 : 1

Start Mrzezino - Czarni Pruszcz Gdański, 17.11.2012 r., godz. 13.00, 1 : 4

Sporting Leźno - Gedania Gdańsk, 18.11.2012 r., godz. 11.00, 1 : 1

Amator Kiełpino - Jaguar Kokoszki, 18.11.2012 r., godz. 13.00, 2 : 1

XV kolejka - 24/25 listopada 2012 r.
Gedania Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie, 24.11.2012 r., godz. 12.00, 0 : 0

Czarni Pruszcz Gdański - Sporting Leźno, 24.11.2012 r., godz. 13.00, 3 : 0

GOSRIT Wikęd Luzino - Korona Żelistrzewo, 24.11.2012 r., godz. 13.00, 1 : 0

Gryf II Wejherowo - Amator Kiełpino, 24.11.2012 r., godz. 13.00, 3 : 2

GKS Kowale - Olimpia Osowa, 24.11.2012 r., godz. 13.00, 0 : 3 walkower (na boisku 1 : 1)

Jaguar Kokoszki - Stolem Gniewino, 25.11.2012 r., godz. 11.30, 1 : 0

Cartusia II Kartuzy - Start Mrzezino, 25.11.2012 r., godz. 13.00, 3 : 1

GKS Sierakowice - Motława Suchy Dąb, 25.11.2012 r., godz. 13.00, 0 : 1


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1