Partnerzy

Kadra MKS Czarni Pruszcz Gdański

SEZON 2017 / 2018 - RUNDA JESIEŃ 2017r. 

Trener: Sławomir Matuk,

Kierownik drużyny: Wiesław Włodarczyk

Bramkarze:

Kacper Dąbrowski (00)m

Szymon Jurzick (99)m

Obrońcy:

Paweł Jaszczyk (88)

Rafał Wojczuk (97)m

Krystian Guzowski (98)m

Jan Mokrzyszak (99)m

Michał Kowalczyk (84)

Pomocnicy:

Kamil Kusz (97)m

Michał Brzoska (96)m

Michał Majsak (93)

Jakub Doroszuk (93)

Artur Girsztoft (93)

Tomasz Zawadziński (88)

Adrian Żuk (91)

Julian Guzowski (97)m

Filip Świercz (99)m

Jakub Żubrowski (99)m

Jakub Karwat (93)

Bartosz Lewandowski (93)

Napastnicy:

Sebastian Zawada (88)

Jakub Poźniak (92)

Tomasz Poźniak (87)

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Przybyli:

Bartosz Lewandowski (93) - wznowił treningi po kontuzji

Jakub Karwat(93) - z Centrum Pelplin

---

Ubyli :

Daniel Kado (84) - przerwał treningi

Damian Kusz (93) - przerwał treningi

Rafał Kurowski (88) - przerwał treningi

Paweł Górski (97)m - przerwał treningi

Michał Jeruć (97) m - Orkan Rumia

Wojciech Wyrwiński (93) - przerwał treningi

Kamil Jastrzębski (96) - przerwał treningi

Marek Kwiatkowski (86) - Osiczanka Osice

Radosław Ciarczyński (84) - Osiczanka Osice

= = = = = = = = =

============

SEZON 2016 / 2017 - RUNDA WIOSNA 2017r. 

Trener: Paweł Cisewski,

Kierownik drużyny: Wiesław Włodarczyk

Bramkarze:

Daniel Kado (84)

Paweł Górski (97)m

Kacper Dąbrowski (00)m

Szymon Jurzick (99)m

Obrońcy:

Damian Kusz (93)

Paweł Jaszczyk (88)

Rafał Wojczuk (97)m

Arkadiusz Nowak (91)

Krystian Guzowski (98)m

Jan Mokrzyszak (99)m

Michał Kowalczyk (84)

Wojciech Wyrwiński (93)

Kamil Jastrzębski (96)m

Pomocnicy:

Michał Malek (82)

Kamil Kusz (97)m

Michał Brzoska (96)m

Michał Majsak (93)

Jakub Doroszuk (93)

Artur Girsztoft (93)

Tomasz Zawadziński (88)

Adrian Żuk (91)

Julian Guzowski (97)m

Filip Świercz (99)m

Jakub Żubrowski (99)m

Rafał Kurowski (88)

Napastnicy:

Sebastian Zawada (88)

Jakub Poźniak (92)

Tomasz Poźniak (87)

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Przybyli:

Michał Kowalczyk (84) - z Olimpii Osowa

Wojciech Wyrwiński (93) - z Olimpii Osowa

Kamil Jastrzębski (96) - z Olimpii Osowa

---

Ubyli :

Bartosz Lewandowski (93) - kontuzja - przerwał treningi

Bartosz Myszke (94) - kontuzja - przerwał treningi

Michał Jeruć (97) m - wypożyczenie - Centrum Pelplin

Marek Kwiatkowski (86) - wypożyczenie - Osiczanka Osice

Radosław Ciarczyński (84) - wypożyczenie - Osiczanka Osice

Karol Rybiałek (91) - wypożyczenie - KP Sopot

Adam Czyczel (93) - definitywny Sopocki Potok Kamionka

Adam Ziewiec (85) - przerwał treningi

= = = = = = = = =

 

 

SEZON 2016 / 2017 - RUNDA JESIEŃ 2016r.  

 

Trener: Szymon Hartman,

Kierownik drużyny: Wiesław Włodarczyk

Bramkarze:

Daniel Kado (84)

Paweł Górski (97)m

Kacper Dąbrowski (00)m

Obrońcy:

Damian Kusz (93)

Paweł Jaszczyk (88)

Rafał Wojczuk (97) m

Arkadiusz Nowak (91)

Krystian Guzowski (98) m

Marek Kwiatkowski (86)

Michał Jeruć (97) m

Radosław Ciarczyński (84)

Jan Mokrzyszak (99) m

Pomocnicy:

Michał Malek (82)

Kamil Kusz (97) m

Michał Brzoska (96) m

Michał Majsak (93)

Jakub Doroszuk (93)

Artur Girsztoft (93)

Bartosz Myszke (94)

Tomasz Zawadziński (88)

Adrian Żuk (91)

Julian Guzowski (97) m

Filip Świercz (99) m

Jakub Żubrowski (99) m

Karol Rybiałek (91)

Adam Czyczel (93)

Rafał Kurowski (88)

Napastnicy:

Bartosz Lewandowski (93)

Sebastian Zawada (88)

Jakub Poźniak (92)

Tomasz Poźniak (87)

Adam Ziewiec (85)

- - - - - - - -

Przybyli:

Adam Czyczel (93) – wolny zawodnik (poprzednio KP Sopot)

Michał Jeruć (97) m – z Wigry Suwałki

Karol Rybiałek (91) – z Jaguar Gdańsk

Radosław Ciarczyński (84) – z Potoku Pszczółki

Kacper Dąbrowski (00)m – wychowanek (powrót z wypożyczenia z Lechia Gdańsk S.A.)

Filip Świercz (99) m – wychowanek (powrót z wypożyczenia z Lechia Gdańsk S.A.)

Jakub Żubrowski (99) m – wychowanek

Jan Mokrzyszak (99) m – wychowanek

Rafał Kurowski (88) – wznowił treningi

 

Ubyli :

Sebastian Sobierajski (98) m – do Gedania Gdańsk

Piotr Borkowski  (95) m – do Korony Cedry Małe

Krystian Misztal (95) m – wypożyczony do Wisły Długie Pole 

Rafał Rzepecki (82) – do Orła Straszyn 

Mateusz Bucholz (94) - przerwał treningi

Paweł Myszke (97) m - przerwał treningi

Tomasz Możejko (94) - przerwał treningi

Oleh Savinov (92) z Karpaty Lwów (Ukraina) - przerwał treningi

Stanisław Kolczyński (91) – przerwał treningi

Michał Wojtanowski (94) – przerwał treningi

Tomasz Połtarzycki (97) m – przerwał treningi

Dominik Malanowski (95) – przerwał treningi

= = = = = = = = =

 

---------------------------------------------------------- 

SEZON 2015 / 2016 - RUNDA WIOSENNA 2016r.  

 

Trener: Tomasz Ficek, Kierownik drużyny: vacat

 

Bramkarze:

Daniel Kado (84)

Paweł Myszke (97) m

Paweł Górski (97)m

Obrońcy:

Damian Kusz (93)

Paweł Jaszczyk (88)

Rafał Wojczuk (97) m

Piotr Borkowski  (95) m

Mateusz Bucholz (94)

Tomasz Możejko (94)

Arkadiusz Nowak (91)

Krystian Guzowski (98) m

Pomocnicy:

Michał Malek (82)

Kamil Kusz (97) m

Michał Brzoska (96) m

Michał Majsak (93)

Jakub Doroszuk (93)

Artur Girsztoft (93)

Bartosz Myszke (94)

Tomasz Zawadziński (88)

Adrian Żuk (91)

Julian Guzowski (97) m

Stanisław Kolczyński (91)

Rafał Rzepecki (82)

Michał Wojtanowski (94)

Napastnicy:

Bartosz Lewandowski (93)

Sebastian Zawada (88)

Jakub Poźniak (92)

Tomasz Poźniak (87)

Adam Ziewiec (85)

Sebastian Sobierajski (98) m

Oleh SAVA Savinov (92)

- - - - - - - -

Przybyli:

Paweł Górski (97)m – z EPT Grabiny Zameczek

Arkadiusz Nowak (91) – z Ogniwa Borkowo

Oleh Savinov (92) z Karpaty Lwów (Ukraina)

Adam Ziewiec (85) z Wisły Steblewo

Rafał Rzepecki (82) z Orła Trąbki Wielkie

Stanisław Kolczyński (91) – z Salos Gdańsk

Michał Wojtanowski (94) – wznowił treningi

Ubyli :

Krystian Misztal (95) m – wypożyczony do Wisły Długie Pole 

Tomasz Połtarzycki (97) m – wypożyczony do Osiczanki Osice

Wojciech Kopeć (85) – przerwał treningi

Marek Kwiatkowski (86) – przerwał treningi

Dominik Krzysztoforski (97) m – przerwał treningi

Dominik Malanowski (95) m – przerwał treningi

= =

=====================

SEZON 2015 / 2016

RUNDA JESIENNA 2015

Trener: Tomasz Ficek, Kierownik drużyny: vacat

 

Bramkarze:

Daniel Kado (84)

Paweł Myszke (97) m

Obrońcy:

Damian Kusz (93)

Paweł Jaszczyk (88)

Tomasz Możejko (94)

Rafał Wojczuk (97) m

Marek Kwiatkowski (86)

Piotr Borkowski  (95) m

Mateusz Bucholz (94)

Wojciech Kopeć (85)

Dominik Krzysztoforski (97) m

Pomocnicy:

Michał Malek (82)

Kamil Kusz (97) m

Michał Brzoska (96) m

Michał Majsak (93)

Artur Girsztoft (93)

Bartosz Myszke (94)

Tomasz Zawadziński (88)

Adrian Żuk (91)

Julian Guzowski (97) m

Krystian Guzowski (98) m

Tomasz Połtarzycki (97)

Napastnicy:

Bartosz Lewandowski (93)

Sebastian Zawada (88)

Jakub Poźniak (92)

Tomasz Poźniak (87)

Sebastian Sobierajski (98) m

- - - - - - - -

Przybyli:

Jakub Poźniak (92) – z GKS Kolbudy

Piotr Borkowski  (95) m – wznowił treningi

Mateusz Bucholz (94) – z Potoku Pszczółki

Jakub Doroszuk (93) – z Centrum Pelplin

Julian Guzowski (97) m – wychowanek

Krystian Guzowski (98) m – wychowanek

Wojciech Kopeć (85) – z KS EPT Grabiny Zameczek

Dominik Krzysztoforski (97) m – wychowanek

Tomasz Połtarzycki (97) m – wychowanek

Adrian Żuk (91) – wznowił treningi

 

Ubyli :

Karol Nikiel (92) – wypożyczony do  PDP Karlikowo Sopot

Radosław Haberka (92) – wypożyczony do  PDP Karlikowo Sopot

Rafał Kurowski (88) – przerwał treningi

Dominik Malanowski (95) m – przerwał treningi

Michał Wojtanowski (94) m – przerwał treningi

Tomasz Kotłowski (97) m – do KS EPT Grabiny Zameczek

Krystian Białowąs (96) m – do GTS Rokitnica

Marcin Rendzio (97) m – przerwał treningi

 

==========================

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2014/2015

Trener: Tomasz Ficek Kierownik drużyny: vacat

Bramkarze:

Paweł Myszke (97) m

Daniel Kado (84)

 

Obrońcy:

Tomasz Kotłowski (97) m

Damian Kusz (93)

Paweł Jaszczyk (88)

Tomasz Możejko (94) m

Rafał Wojczuk (97) m

Marek Kwiatkowski (86)

 

Pomocnicy:

Michał Malek (82)

Marcin Rendzio (97) m

Krystian Białowąs (96) m

Kamil Kusz (97) m

Dominik Malanowski (95) m

Michał Wojtanowski (94) m

Michał Brzoska (96) m

Michał Majsak (93)

Rafał Kurowski (88)

Artur Girsztoft (93)

Bartosz Myszke (94) m

Tomasz Zawadziński (88)

 

Napastnicy:

Bartosz Lewandowski (93)

Sebastian Zawada (88)

Tomasz Poźniak (87)

Sebastian Sobierajski (98) m

 

Przybyli:

Daniel Kado (84) – wznowił treningi

Rafał Kurowski (88) – wznowił treningi

Bartosz Myszke (94) – wznowił treningi

Tomasz Zawadziński (88) – Potok Pszczółki

Tomasz Kotłowski (97) – z zespołu juniorów PLA1

Sebastian Sobierajski (98) – z zespołu juniorów PLJB1

Marek Kwiatkowski (86) – Potok Pszczółki  

 

Ubyli :

Jakub Neubauer (93) – Polonia Gdańsk

Artur Kosznicki (92) – Polonia Gdańsk

Marcin Woźniak (92) – przerwał treningi

Karol Nikiel (92) – przerwał treningi

Radosław Woźniak (91) – przerwał treningi

Radosław Haberka (92) – przerwał treningi

Michał Sumionka (90) – przerwał treningi

Daniel Romanowski (87) – przerwał treningi

 

==========================

RUNDA JESIENNA SEZONU 2014/2015
Trener: Tomasz Ficek Kierownik drużyny: vacat

Bramkarze:

Marcin Woźniak                         (92)

Paweł Myszke                             (97) [m]

Piotr Polakowski                         (93) 

Obrońcy:

Tomasz Możejko                        (94) [m]

Paweł Jaszczyk                           (88)

Karol Nikiel                                (92)

Rafał Wojczuk                            (97) [m]

Jakub Neubauer                          (93)

Radosław Woźniak                     (91)

Krystian Misztal                          (95) [m]

Pomocnicy:

Michał Malek   ©                        (82)

Dominik Malanowski                  (95) [m]

Radosław Haberka                       (92)

Kamil Kusz                                  (97) [m]

Michał Brzoska                            (96) [m]

Michał Wojtanowski                    (94) [m]

Marcin Rendzio                            (97) [m]

Krystian Białowąs                        (96) [m]

Artur Kosznicki                            (92)

Marcin Lewandowski                   (90)

Łukasz Michalczyk                       (91)

Napastnicy:

Bartosz Lewandowski                   (93)

Michał Sumionka                          (90)

Tomasz Poźniak                            (87)

Daniel Romanowski                      (87)

Sebastian Zawada                          (86)

  

Przybyli na 2014/2015:

Marcin Woźniak - Kiełpino

Polakowski Piotr - wznowił treningi

Karol Nikiel - Orzeł Trąbki Wielkie

Dominik Malanowski - Lechia Gdańsk

Tomasz Możejko - Kolbudy

Rafał Wojczuk - wychowanek (PLJA1)

Paweł Jaszczyk - Orzeł Trąbki Wielkie

Michał Brzoska - Olimpic Gdańsk

Kamil Kusz - wychowanek (PLJA1)

Michał Wojtanowski - Bałtyk Koszalin

Krystian Białowąs - Rokietnica

Łukasz Michalczyk - wznowił treningi

Tomasz Poźniak - wznowił treningi

Krystian Misztal - wznowił treningi

Daniel Romanowski – Orzeł Trąbki Wielkie

Sebastian Zawada – GTS Rusocin

Marcin Lewandowski – wznowił treningi

Marcin Rendzio – wznowił treningi – wychowanek (PLJA1)

 

Ubyli po 2013/2014:

 

Mateusz Jóskowski (1993) - przerwał treningi

Damian Kusz (1993) - przerwał treningi

Michał Majsak (1993) - przerwał treningi

Tomasz Poźniak (1987) - przerwał treningi

Krystian Misztal (1995) - przerwał treningi

Tomasz Pietrowicz (1993) - przerwał treningi

Rafał Kurowski (1988) - przerwał treningi

Dariusz Różewicz (1987) - przerwał treningi

Daniel Jaśniewski (1989) - Polonia Gdańsk

Rafał Rzepecki (1982) - Gedania Gdańsk

Łukasz Rataj (1990) - Centrum Pelplin

Krzysztof Wiśniewski (1982) - GTS Pszczółki

Łukasz Balcer (1979) - GTS Pszczółki

Marek Kwiatkowski (1986) - GTS Pszczółki

Daniel Niedzielski (1981) - GTS Pszczółki

Łukasz Binkowski (1988) - GTS Pszczółki

Dariusz Ciarczyński (1975) - GTS Pszczółki

Tomasz Zawadziński (1988) - GTS Pszczółki

 

.

 

============================

RUNDA WIOSENNA SEZONU 2013/2014
Trener: Piotr Haberka
Kierownik drużyny: vacat
Bramkarze:
1. Paweł Myszke (1997)
2. Krzysztof Wiśniewski (1982)
Obrońcy:
3. Łukasz Balcer (1979)
4. Mateusz Jóskowski (1993)
5. Damian Kusz (1993)
6. Marek Kwiatkowski (1986)
7. Jakub Neubauer (1993)
8. Daniel Niedzielski (1981)
9. Radosław Woźniak (1991)
Pomocnicy
10. Łukasz Binkowski (1988)
11. Dariusz Ciarczyński (1975)
12. Radosław Haberka (1992)
13. Artur Kosznicki (1992)
14. Michał Majsak (1993)
15. Michał Malek (1982)
16. Krystian Misztal (1995)
17. Tomasz Pietrowicz (1993)
18. Tomasz Poźniak (1987)
19. Tomasz Zawadziński (1988)
Napastnicy:
20. Daniel Jaśniewski (1989)
21. Rafał Kurowski (1988)
22. Bartosz Lewandowski (1993)
23. Łukasz Rataj (1990)
24. Dariusz Różewicz (1987)
25. Rafał Rzepecki (1982)

Ubyli:
Piotr Borkowski (1995) - przerwał treningi
Mateusz Bucholz (1994) - GTS Rusocin (KO)
Artur Girsztoft (1993) - przerwał treningi
Daniel Kado (1984) - przerwał treningi
Michał Karnath (1984) - przerwał treningi
Daniel Knotowski (1989) - przerwał treningi
Bartosz Koszykowski (1997) - w drużynie juniorów
Mariusz Malinowski (1975) - GSS Pszczółki
Łukasz Paulewicz (1983) - GSS Pszczółki
Piotr Polakowski (1993) - przerwał treningi
Sebastian Ptach (1987) - EPT Grabiny Zameczek
Marcin Uber (1991) - przerwał treningi
Dawid Zaczek (1991) - przerwał treningi
Adrian Żuk (1991) - przerwał treningi

Przybyli:
Łukasz Binkowski (1988) - GSS Pszczółki
Radosław Haberka (1992) - Orzeł Trąbki Wielkie
Rafał Kurowski (1988) - wznowił treningi
Michał Majsak (1993) - GSS Pszczółki
Krystian Misztal (1995) - Lechia Gdańsk
Jakub Neubauer (1993) - Polonia Gdańsk
Daniel Niedzielski (1981) - GSS Pszczółki
Łukasz Rataj (1990) - Delta Miłoradz
Tomasz Zawadziński (1988) - wznowił treningi


RUNDA JESIENNA SEZONU 2013/2014
Trener: Piotr Haberka
Kierownik drużyny: Marek Kuchnicki
Bramkarze:
1. Daniel Kado (1984)
2. Paweł Myszke (1997)
3. Piotr Polakowski (1993)
4. Krzysztof Wiśniewski (1982)
Obrońcy
5. Łukasz Balcer (1979)
6. Mateusz Jóskowski (1993)
7. Michał Karnath (1994)
8. Damian Kusz (1993)
9. Marek Kwiatkowski (1986)
10. Mariusz Malinowski (1975)
11. Marcin Uber (1991)
12. Radosław Woźniak (1991)
Pomocnicy
13. Piotr Borkowski (1995)
14. Dariusz Ciarczyński (1975)
15. Daniel Knotowski (1989)
16. Artur Kosznicki (1992)
17. Michał Malek (1982)
18. Tomasz Pietrowicz (1993)
19.Tomasz Poźniak (1987)
20. Dawid Zaczek (1991)
21. Adrian Żuk (1991)
Napastnicy
22. Artur Girsztoft (1993)
23. Daniel Jaśniewski (1989)
24. Bartosz Koszykowski (1997)
25. Bartosz Lewandowski (1993)
26. Łukasz Paulewicz (1983)
27. Dariusz Różewicz (1987)
28. Rafał Rzepecki (1982)

Ubyli:
Mateusz Bucholz (1994) - przerwał treningi
Cezary Kusaj (1991) - Sokół Ełganowo
Sebastian Ptach (1987) - przerwał treningi

Przybyli:
Daniel Jaśniewski (1989) - Polonia Gdańsk
Michał Karnath (1994) - wznowił treningi
Piotr Polakowski (1993) - wznowił treningi
Tomasz Poźniak (1987) - GKS Kolbudy
Rafał Rzepecki (1982) - Orzeł Straszyn
Radosław Woźniak (1991) - wznowił treningi
Adrian Żuk (1991) - wznowił treningi




Runda wiosenna sezonu 2012/2013


Trener: Mariusz Malinowski

Kierownik drużyny: Marek Kuchnicki

Bramkarze:

1. Dawid Dzidkowski (1990)
2. Daniel Kado (1984)
3. Robert Kozłowski (1991)
4. Paweł Myszke (1997)
5. Dariusz Osiniak (1971)
6. Marcin Stępowski (1990)
7. Grzegorz Wilczewski (1987)
8. Krzysztof Wiśniewski (1982)

Obrońcy

9. Łukasz Balcer (1979)
10. Mateusz Bucholz (1994)
11. Dariusz Ciarczyński (1975)
12. Mateusz Jóskowski (1993)
13. Michał Karnath (1994)
14. Artur Kosznicki (1992)
15. Cezary Kusaj (1991)
16. Damian Kusz (1993)
17. Marek Kwiatkowski (1986)
18. Mariusz Malinowski (1975)
19. Marcin Uber (1991)

Pomocnicy

20. Piotr Borkowski (1995)
21. Michał Malek (1982)
22. Daniel Knotowski (1989)
23. Łukasz Paulewicz (1983)
24. Tomasz Pietrowicz (1993)
25. Sebastian Ptach (1987)
26. Marcin Samborski (1990)
27. Dawid Zaczek (1991)

Napastnicy

28. Artur Girsztoft (1993)
29. Bartosz Koszykowski (1997)
30. Rafał Kurowski (1988)
31. Bartosz Lewandowski (1993)
32. Dariusz Różewicz (1987)
33. Krzysztof Sypniewski (1992)

Ubyli:

Adam Bloch (1993) - Polonia Gdańsk
Radosław Ciarczyński (1984) - Osiczanka Osice
Łukasz Gajowniczek (1991) - GTS Rotmanka
Radosław Kowalczyk (1988) - GTS Rotmanka


Przybyli:

Łukasz Balcer (1979) - Sokół Ełganowo
Daniel Kado (1984) - GTS Rusocin
Bartosz Koszykowski (1997) - z drużyny juniorów
Paweł Myszke (1997) - z drużyny juniorów
Dariusz Różewicz (1987) - Ceramik Łubiana
Krzysztof Wiśniewski (1982) - Autokomplex Przodkowo (liga plażowa)




Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1