Partnerzy

20.03.2016 - pierwsze wiosenne wyniki

Podsumowanie pierwszej kolejki wiosennej to jedno zwycięstwo i cztery przegrane.

Trzy mecze w sobotę: juniorzy PLJB1 polegli 2:0 w Starogardzie, juniorzy PLJC1 przegrali 1:2 na własnym boisku z KP Starogard Gdański. Bramkę dla Czarnych strzelił Mateusz Żywicki. Seniorzy ulegli 0:3 na własnym boisku zespołowi Start Mrzezino.

W niedzielę juniorzy JD1 po bardzo dobrym meczu ulegli 1:2 Lechii Gdańsk. Bramkę dla Czarnych strzelił Malina. Juniorzy JC2 Gr.2 pokonali u siebie 1:0 BAŁTYK GDYNIA AP.

Bramkę dla Czarnych strzelił Jan Mikołaj. Brawo !!!

Krótki komentarz do meczu seniorów.

Czarni zagrali w składzie: Paweł Myszke w bramce, dalej Paweł Jaszczyk, Mateusz Bucholz, Jakub Poźniak, Krystian Guzowski (58’ Piotr Borkowski), Tomasz Zawadziński, Michał Malek ( 67’ Adrian Żuk), Bartosz Lewandowski, Rafał Rzepecki (69’ Michał Brzoska), Sebastian Sobierajski (58’ Oleh Savinov) i Sebastian Zawada.

Trzy błędy i trzy bramki, pierwsza bramka w 46 minucie z rzutu wolnego z 16 metra, za rzekomy faul naszego bramkarza równo na linii pola karnego. Druga bramka w 51 minucie samobójcza, nasz obrońca chciał zgrać piłkę głową do bramkarza, ten minął się z piłką. Trzecia w 73 minucie z rzutu karnego. Zabrakło mądrości w rozgrywaniu piłki i skuteczności, Czarni i Start zagrali bardzo ambitnie i agresywnie całe spotkanie, jednak to goście wykorzystali dwa stałe fragmenty plus bramka samobójcza. Trudno komentować decyzje sędziego, ponieważ gwizdał wiele razy niesprawiedliwie w dwie strony lub nie gwizdał w ogóle.

Kolejny mecz za tydzień 26 marca w wielką sobotę o 12:00 w Leźnie ze Sportingiem.

.

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1