04.05.2015 - Orkan pokonany

Seniorzy wygrali 2:1 z Orkanem Rumia ! 
BRAWOOOO PANOWIE !
Bramki : 30' Sebastian Zawada i 75' Paweł Jaszczyk z karnego.
Czarni zagrali w składzie: w bramce Daniel Kado, w defensywie Kamil Kusz, Damian Kusz (46' Tomasz Kotłowski), Tomasz Możejko i Paweł Jaszczyk. W środku Bartosz Lewandowski (88' Krystian Białowąs), Artur Girsztoft, Rafał Wojczuk, Tomasz Zawadziński i Bartosz Myszke, z przodu Sebastian Zawada.
Czarni od pierwszych minut kontrolowali grę na boisku, grając z przewagą w środku boiska przeprowadzali kontrataki, jeden z kolejnych rozegrany do prawej strony do Artura Grisztofta, który kiwając 6 zawodników Orkana wszedł z piłką w pole karne i zagrał wsteczną piłkę na 12 metr do Sebastiana Zawady. Seba silnym strzałem celnie trafił, i dla niego była to tylko formalność, po świetnej akcji Girsztofta. Kolejne minuty to chyba rozluźnienie w naszej drużynie po zdobytej bramce, Orkan przeprowadza kontratak prawą stroną do linii końcowej i po dośrodkowaniu na piąty metr goście w 40 minucie głową zdobywają wyrównującą bramkę. Po przerwie gramy z przewagą, nie wykorzystujemy trzech 100% sytuacji. W 74 minucie po podaniu na pole karne jeden z zawodników Orkana dotyka piłką ręką i sędzia dyktuje "11", którą wykorzystuje Paweł Jaszczyk i od 75 min. prowadzimy 2:1.
Do końca gramy z przewagą, widać zmęczenie i coraz więcej niedokładności, jednak goście tego nie wykorzystują. W 89 minucie po sześciu bezbłędnych podaniach, piłkę dostaje na 8 metrze Lewy jednak przestrzela nad poprzeczką.
Jeszcze raz Gratulacje !


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1