21.02.2015 - Czarni ulegli 2:3 gościom z Pelplina

W dzisiejszym meczu sparingowym, piątym z całego cyklu, Czarni ulegli gościom z Pelplina. 

MKS CZARNI Pruszcz - Wierzyca Pelplin 2:3
Na początek plany trenera Tomasza Ficka przed meczem z bądź co bądź obecnym liderem IV ligi czyli szybkie granie od pierwszego gwizdka ale na początek zimny prysznic w 8 minucie. Gol gości głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Gra w środku pola przez kolejne minuty z budowaniem akcji ofensywnych i grą na kontratak, których kilku nie wykorzystujemy. Goście od 30 minuty grają z przewagą i w 33 minucie trafiają w poprzeczkę. W 35 minucie Damian Kusz „ratuje nas” zatrzymując napastnika gości przed 16 metrem przed wejściem na wolne pole do naszej bramki, za co otrzymuje żółty kartonik. Rzut wolny goście zamieniają w 36 minucie na drugiego gola. 
Mobilizacja Czarnych i w 43 minucie gola do szatni strzela junior Sebastian Sobierajski.
Po przerwie gra z naszą przewagą i w 47 minucie po minięciu dwóch zawodników z Pelplina, pięknym strzałem zza 16-tki bramkę zdobywa Artur Girsztoft i mamy remis. Grając w przewadze nie wykorzystujemy kolejno trzech 100% sytuacji, co wykorzystują goście. Grając z kontrataku w 65 minucie długim wrzuceniem piłki z połowy boiska na pole karne na swojego napastnika pomiędzy naszych obrońców. Sędzia dopatrzył się przewinienia i wskazał na 11 metr. Goście wykorzystują rzut karny i od 66 minuty przegrywamy 2:3 bez zmian już do końca. 
W wyjściowej ’11’ zagrali: w bramce Paweł Myszke, obrona: Damian Kusz, Marek Kwiatkowski Paweł Jaszczyk, Rafał Wojczuk, w pomocy: Artur Girsztoft, Kamil Kusz, Michał Malek, Krystian Białowąs i z przodu dwóch napastników Bartosz Lewandowski i Sebastian Zawada. Skład uzupełniali dziś: Sebastian Sobierajski, Tomasz Kotłowski, Rafał Kurowski i Krystian Misztal.
Następny sparing we wtorek 24.02.2015 o 20:00. To będzie szósty sprawdzian seniorów tym razem z drużyną Potoku Pszczółki.

.


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1