Partnerzy

15.02.2015 - Czarni wygrali z GTS Rusocin 10:1

Drużyna Czarnych wygrała dziś z GTS Rusocin 10:1 w czwartym meczu sparingowym z serii przygotowań przed rundą wiosenną.

W wyjściowej ’11’ zagrali : w bramce Paweł Myszke, obrona: Krystian Misztal, Damian Kusz, Paweł Jaszczyk, Rafał Wojczuk, w pomocy: Artur Girsztoft ,Kamil Kusz, Michał Majsak, Krystian Białowąs i z przodu dwóch napastników Bartosz Lewandowski i Sebastian Zawada. Skład uzupełniał dziś Marek Kwiatkowski.

W niedzielny poranek Czarni pokonali gości z Rusocina strzelając 10 bramek i tracąc tylko jedną, co rzeczywiście odzwierciedla obraz gry na boisku. Gospodarze rozpoczęli strzelanie od 13 minuty golem Bartosza Lewandowskiego, który celnie strzelał w sumie pięć razy 13, 37, 55, 82 i 89. Na listę strzelców wpisali się również: Paweł Jaszczyk w 22 minucie i po dwa razy Kamil Kusz w 40 i 58 oraz Michał Majsak w 74 i 80 minucie. Honorową bramkę goście strzelili w 57 minucie.

Pokaz strzelecki z dziesięcioma golami pokazuje na ile pozwalali nam goście, co jednak nie odsłania wszystkiego, ponieważ nasza drużyna nie wykorzystała znowu wielu 100% sytuacji. Jednak przy dzisiejszym graniu gra była już bardziej poukładana, na co oczywiście pozwalała przewaga wywalczona na boisku od pierwszych minut. Gościom trzeba jednak oddać, że z ambicją walczyli i po trzech szybkich kontratakach po naszych błędach w środku boiska byli bliscy zdobycia goli. Tylko dobra gra całej defensywy i bramkarza Pawła Myszke uchroniła nas przed stratą większej ilości bramek.

Brawo Panowie.

Po takim "rozstrzelaniu" kolejny sprawdzian już za tydzień o 10:00 w sobotę z liderem IV ligi Wierzycą Pelplin.

.

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1