Partnerzy

Aktualizowany terminarz meczy sparingowych ...

Od 17 lipca 2017 rozpoczynamy okres przygotowawczy do rundy jesiennej sezonu 2017/2018.
Seniorzy Czarnych rozegrają trzy sparingi, pierwszy w sobotę 22 lipca.
W przypadku zmian w terminach informacja będzie aktualizowana na bieżąco.


Plan meczy sparingowych Seniorów w okresie przygotowawczym:
22.07 sobota – 15:00 - CZARNI 2:1 Karlikowo Sopot (serie A)
29.07 sobota – 15:00 - CZARNI 2:1 Gedania II Gdańsk (V liga) - wyjazd boisko ul. Hallera
05.08 sobota – 13:00 - CZARNI – Bałtyk II Gdynia (V liga) - boisko CKIS

- - - - -
Od 19 lipca 2017 rozpoczynamy okres przygotowawczy juniorów starszych A1, którzy rozegrają trzy sparingi na boisku CKiS, pierwszy w sobotę 29 lipca.
Plan meczy sparingowych Juniorów A1:
29.07 sobota – 00:00 - Czarni – Jaguar Gdańsk (PLJA1) ODWOŁANY
05.08 sobota – 00:00 - Czarni – Morena Gdańsk (PLJA1) ODWOŁANY
12.08 sobota – (godz. do ustalenia) - Czarni – Bałtyk Gdynia (PLJA1)

 

==================

Wszystkie drużyny Czarnych rozpoczęły okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2016/2017.

Seniorzy Czarnych rozegrają 8 sparingów + 1x gra wewnętrzna, większość na boisku ZSO, pierwszy z nich zagramy w środę 25 stycznia 2017r.

 

W przypadku zmiany daty lub godziny informacja będzie przekazana na bieżąco.


Plan meczy sparingowych Seniorów w okresie przygotowawczym:

25.01 środa-18:30-ZSO - CZARNI – Centrum Pelplin (IV liga)   -   0:7
28.01 sobota-17:00-ZSO - CZARNI – Polonia Gdańsk (V liga)   -   3:1
04.02 sobota-17:00-ZSO - CZARNI –Wierzyca Pelplin (lider IV liga)   -   1:1
11.02 sobota-16:00-ZSO - CZARNI – Gedania Gdańsk (IV liga)   -   0:4
18.02 sobota-14:00-ZSO - CZARNI – Czarni Przemysław (V liga)   4:3
25.02 sobota-15:00-ZSO - CZARNI – GKS Kowale (V liga)
04.03 sobota-11:00-wyjazd- CZARNI – Bałtyk II Gdynia (wicelider serie A gr.1 )
11.03 sobota-14:00-ZSO - CZARNI – Wietcisa Skarszewy (lider w serie A gr.2 )

 

Plan meczy sparingowych Juniorów starszych A1 w okresie przygotowawczym:
04.02 sobota-12:00-wyjazd - Jaguar Gdańsk (JB1) - Czarni   -   2:3  
08.02 środa-20:00-ZSO - Czarni - Orzeł Trąbki Wielkie (KO)   -   3:4

10.02 piątek-20:00-ZSO - Czarni - Amator Kiełpino (Serie A)   -   4:0
19.02 niedziela-11:00-wyjazd - Arka Gdynia (JB1) - Czarni
00.02 xxxxxxx-00:00-ZSO - Czarni - xxxxxxxxxxxxxxx(xx)
04.03 sobota-15:00-ZSO - Czarni - Czarni (gra wewnętrzna)
11.03 sobota-12:00-ZSO - Czarni - GKS Kolbudy II (serie A)

 

=========================================

Okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2015/2016.

Czarni rozegrają 9 sparingów, wszystkie na boisku ZSO, pierwszy już we wtorek o 18:30.

Plan meczy sparingowych w okresie przygotowawczym:

19.01 wtorek – 18:30 CZARNI 1:4 Kaszubia Kościerzyna (III liga)

23.01 sobota – 16:00 CZARNI 10:1 GTS Rusocin (kl. A gr. II )

30.01 sobota – 16:00 CZARNI 15:7 CZARNI (gra wewnętrzna)

06.02 sobota – 16:00 CZARNI 4:6 Orzeł Trąbki Wielkie (V liga gr. I)

13.02 sobota – 16:00 CZARNI 3:1 GKS Kolbudy (IV liga)

20.02 sobota – 14:00 CZARNI 3:2 Czarni Przemysław (V liga gr. II)

24.02 środa – 20:00 CZARNI 2:1 KS Karlikowo (kl. B gr. II)

27.02 sobota – 16:00 CZARNI 7:2 Wietcisa Skarszewy (kl. A gr. II)

05.03 sobota – 16:00 CZARNI 17:1 Osiczanka Osice (kl. A gr. II)

12.03 sobota – 16:00 CZARNI 11:6 CZARNI (gra wewnętrzna)

W przypadku zmiany terminu lub godziny, informacja będzie przekazana na bieżąco.

 

= = == = = = 

Krótkie podsumowanie okresu przygotowawczego: 
5x zwycięstwo, 1x remis, 2x przegrana, 

Bramki: strzelone 28, stracone 9 (w tym 3 z karnego)

Strzelali :
6x Bartosz Lewandowski

3x Paweł Jaszczyk
3x Artur Girsztoft
3x Tomasz Zawadziński
3x Kamil Kusz
2x Sebastian Zawada 
2x Michał Majsak 
2x Sebastian Sobierajski
2x Krzysztof Kwasny
1x Damian Kusz
1x Bartosz Myszke

------------------------------------

Zaktualizowany terminarz meczy sparingowych zespołu seniorów w okresie przygotowawczym do rundy Wiosennej 2014/2015.

rozegrane:

25.01.2015 (nie) g14:00 – Czarni Pruszcz – Centrum Pelplin – 3:2

31.01.2015 (sob) g14:00 – Czarni Pruszcz – Osiczanka Osice – 5:0

07.02.2015 (sob) g12:00 – Czarni Pruszcz – KP SOPOT – 0:1

15.02.2015 (nie) g10:00 – Czarni Pruszcz – GTS Rusocin 10:1

21.02.2015 (sob) g10:00 – Czarni Pruszcz – Wierzyca Pelplin 2:3

24.02.2015 (wt) g20:00 – Czarni Pruszcz – Potok Pszczółki 4:1

01.03.2015 (nie) g10:00 – Czarni Pruszcz – Lechia Gdańsk (CLJ) 1:1

07.03.2015 (sob) g14:00 – Czarni Pruszcz – Delta Miłoradz 3:0 

====

W przypadku jakichkolwiek zmian, informacja będzie podawana na bieżąco.

.



Web Tasarım Ajansı