Partnerzy

09.02.2015 - porażka 0:1 z KP Sopot

Drużyna Czarnych przegrała w sobotę z KP Sopot 0:1 w trzecim zaplanowanym meczu sparingowym.
W wyjściowej ’11’ zagrali : w bramce Paweł Myszke, obrona: Krystian Misztal, Marek Kwiatkowski, Damian Kusz, Rafał Wojczuk, w pomocy: Dominik Malanowski, Kamil Kusz, Michał Majsak, Tomasz Zawadziński, Krzysztof Kwasny i z przodu Sebastian Zawada. Skład uzupełniali Bartosz Lewandowski, Krystian Białowąs i Radosław Ciarczyński.

Goście zdobyli gola w 20 minucie spotkania z 5 metra w zamieszaniu pod bramką Pawła Myszke.
W skrócie można określić całość spotkania jako przeciętne, bez wyrazu, bardzo agresywne granie zarówno gospodarzy jak i gości. Ale skupiając się na Czarnych, to od początku brak pomysłu na grę, niepewna gra w defensywie, bardzo dużo niecelnych zagrań i brak skuteczności to chyba największe dolegliwości sobotniego spotkania, szczególnie widoczne przy czterech sytuacjach 100% i dwóch 200% na pustą bramkę.
Dodać można, że w 16 minucie opuścił boisko Dominik Malanowski z kontuzją, a w 75 minucie opuścił boisko Krzysztof Kwasny, usunięty przez sędziego i ostatnie 15 minut graliśmy w „10”.
Wszystko do poprawy już w niedzielę z GTS Rusocin.