Partnerzy

31.01.2015 - wygrana 5:0 z Osicami

Pierwszy zespół Czarnych wygrał dziś z Osiczanką Osice 5:0 w drugim meczu sparingowym z planu przygotowań.
Bramki:
1:0 - 31’ Paweł Jaszczyk z karnego
2:0 - 39’ Krzysztof Kwasny
3:0 - 40’ Krzysztof Kwasny
4:0 - 51’ Tomasz Zawadziński
5:0 - 88’ Bartosz Myszke

W wyjściowej ’11’ zagrali : w bramce Paweł Myszke, obrona: Krystian Misztal, Paweł Jaszczyk, Damian Kusz, Rafał Wojczuk, w pomocy: Bartosz Lewandowski, Kamil Kusz, Michał Majsak, Tomasz Zawadziński, Krzysztof Kwasny i z przodu Sebastian Zawada. Skład uzupełniali Krystian Białowąs i Bartosz Myszke.
Pierwsze 30 minut grania było pełne chaosu i bałaganu do odgwizdanego rzutu karnego, który pewnie wykorzystał Paweł Jaszczyk. Po zdobyciu bramki gra została opanowana i uspokojona po czym już spokojnie Czarni grali swoje założenia, co skutkowało kolejnymi dwoma bramkami do przerwy strzelonymi przez Krzysztofa Kwasnego. Po przerwie Czarni grali z widoczną przewagą a walka do „końca” dała kolejną bramkę Tomasza Zawadzińskiego, który nie odpuszczał i po błędzie stopera gości sam na sam strzelił czwartą bramkę.
W 72 minucie goście nie wykorzystali rzutu karnego nie trafiając w światło bramki. Nasz bramkarz Paweł Myszke w drugiej połowie interweniował tylko trzy razy a w całym meczu osiem. Co świadczy o dobrej grze naszych obrońców. W 88 minucie po rzucie rożnym Bartosz Lewandowski głową zagrał do Bartosza Myszke, który również głową pewnie skierował piłkę do bramki. Dobre spotkanie, ładne bramki - jednak jeszcze sporo niedokładności.