Partnerzy

3.12.2014 - już za 10 dni X Memoriał im. Edwarda Warsińskiego

Już po raz dziesiąty odbędzie się Memoriał E. Warsińskiego w Halowej Piłce Nożnej. W Memoriale, każdorazowo biorą udział najmłodsi adepci piłki nożnej. W tym roku jest to rocznik 2006. Edward Warsiński był trenerem piłkarskim i wychowawcą młodzieży. Jego praca przynosiła efekty w postaci czołowych miejsc drużyn młodzieżowych MOSiR i JANTAR wśród piłkarskich zespołów Wybrzeża. Z trenerem Michałem Globiszem prowadził młodzieżową reprezentację Pomorza, która w 1996 roku zajęła trzecie miejsce w Turnieju o Puchar Wacława Kuchara oraz pierwsze miejsce na międzynarodowym turnieju Gothia Cup w Szwecji. Wychował wielu znakomitych piłkarzy. Wśród nich 12-krotnego reprezentanta Polski Tomasza Sokołowskiego I, a także I ligowych piłkarzy: Mateusza Bąka, Mariusza Malinowskiego, Sławomira Matuka, Łukasza Paulewicza i Janusza Surdykowskiego.

W memoriale weźmie udział 8 drużyn 12 osobowych. Na boisku może uczestniczyć w grze 5 zawodników w tym bramkarz. Mecze trwają po 12 minut. W tym roku o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego powalczą: dwie drużyny MKS CZARNI Pruszcz Gdański, „POLONIA” Gdańsk, „BAŁTYK” Gdynia, AKADEMIA PIŁKARSKA Malbork, „GEDANIA” Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański, „GRYF 2006” Tczew. Wyłonieni zostaną także najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz no i oczywiście król strzelców. Wybrani zostaną także najlepsi zawodnicy z każdej drużyny. Rozegrane zostaną konkursy strzałów na bramkę i konkurs żonglerki.

W trakcie turnieju rozegrany zostanie mecz wychowanków i przyjaciół E. Warsińskiego z oldboyami Lechii Gdańsk. W trakcie rozgrywek wystąpią również gimnastyczki z klubu sportowego Arabeska, Cheerleaders Trefl Pomorze - pierwsza sekcja cheerleaderek na wózkach w Polsce, a także tancerze break dance.

Memoriał odbędzie się 13 grudnia 2014 r. od godziny 9.00 na hali sportowej ZSO 1 przy ulicy Niemcewicza.

https://www.facebook.com/MiastoPruszczGdanski/posts/813255512049689


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1