26.04.2014 Cztery bramki "Jasia"

Bohaterem meczu Czarni - Orzeł został Daniel Jaśniewski. Strzelił on 4 bramki i stał się jedynym piłkarzem Czarnych, od czasów wejścia do IV ligi, który dokonał takiego wyczynu. Trzy bramki w jednym meczu ligowym, w w/w okresie, strzelali tylko: Tomasz Poźniak, Łukasz Paulewicz, Krzysztof Kwasny i Cezary Kusaj.

Czytaj więcej...

24.04.2014 Zacząć wygrywać

Trzy ostatnie mecze Czarni zremisowali. Teraz, jeżeli chcą awansować do IV ligi, nie mogą już tracić punktów. Najbliższy mecz, który odbędzie się w sobotę 26.04. o godzinie 15.00 w Pruszczu Gdańskim na stadionie przy ulicy Chopina 34 z Orłem Trąbki Wielkie, muszą już wygrać.

Czytaj więcej...

20.04.2014 Tylko remis

Bez Michała Malka i Tomasza Poźniaka udali się piłkarze Czarnych na mecz z Olimpią, która tydzień temu pokonała lidera. Mimo to nasi kibice liczyli na 3 punkty. Niestety mecz zakończył się bezbramkowym remisem, ale z drugiej strony Czarni uzyskali lepszy wynik niż Jaguar, a poza tym wiosną są nadal niepokonani.

Czytaj więcej...

16.04.2014 Nie wypaść z gry

21. kolejka klasy okręgowej rozgrywana jest w dwóch turach. Pierwsza grała w środę, a druga rozegra swoje mecze w Wielką Sobotę. Wszystkie drużyny, które znajdują się w tabeli przed Czarnymi rozegrali już swoje mecze i wszystkie wygrały. Nie pozostaje więc naszej drużynie, aby pójść w ich ślady.

Czytaj więcej...

12.04.2014 Kolejny remis

1 : 1 zremisowali Czarni z Orkanem Rumia w meczu 20. kolejki klasy okręgowej. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Prowadzenie naszej drużynie dał Rafał Rzepecki w 24 minucie, a wyrównanie nastąpiło w 39 minucie z rzutu karnego za faul Daniela Jaśniewskiego. Sytuacji do zdobycia bramek było jednak wiele.

Czytaj więcej...

10.04.2014 Wreszcie u siebie

Po dwóch meczach w Pruszczu Gdańskim na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Niemcewicza 1 w trzecim nasi piłkarze zagrają już na boisku trawiastym przy ulicy Chopina 34. Rozpocznie się on w najbliższą sobotę - 12 kwietnia 2014 r. o godzinie 15.00, a naszym rywalem będzie Orkan Rumia.

Czytaj więcej...

10.04.2014 Czarni na ulicy

Przed meczem z Jaguarem Gdańsk w naszym mieście pojawił się baner z herbem MKS Czarni Pruszcz Gdański. Znajduje się on na ogrodzeniu stadionu od strony ulicy Grota Roweckiego tuż przy ulicy Chopina. Obok herbu znajduje się napis: "Wspieramy drużynę MKS Czarni - Activa Developer".

Czytaj więcej...

05.04.2014 Bez bramek w meczu na szczycie

Duże nadzieje wiązaliśmy z meczem z Jaguarem. W przypadku wygranej zbliżylibyśmy się do lidera na 2 punkty. Niestety mecz zakończył się bezbramkowym rezultatem. Ci, którzy byli na meczu twierdzą jednak, że to Jaguar powinien być niezadowolony z wyniku.

Czytaj więcej...


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1