Partnerzy

8.05.2014 Ból głowy trenera

Przed najbliższym meczem z Sokołem Ełganowo, który odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Niemcewicza w dniu 10 maja br. (sobota) o godzinie 12.00, trener Piotr Haberka ma nie lada problem. Z różnych względów nie będzie mógł on skorzystać w tym meczu z usług 8 piłkarzy.

Czytaj więcej...

4.05.2014 Potok pokonany

Bez Tomasza Poźniaka, Michała Malka, Dariusza Ciarczyńskiego i Marka Kwiatkowskiego pojechali Czarni na mecz z drużyną Mariusza Malinowskiego. Nie przeszkodziło im to w odniesieniu zwycięstwa. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli: Artur Kosznicki i Daniel Niedzielski, który jeszcze w ubiegłej rundzie grał w Pszczółkach.

Czytaj więcej...

1.05.2014 Mecz z podtekstami

W 23. kolejce klasy okręgowej Czarni zagrają w najbliższą niedzielę (4.05.) o godzinie 14.30 w Pszczółkach z tamtejszym Potokiem. Nie będzie to zwykły mecz. To przecież w Potoku jest obecnie grającym trenerem najwybitniejszy piłkarz Czarnych Mariusz Malinowski. Gra tam również wielu naszych byłych piłkarzy.

Czytaj więcej...

30.04.2014 Kolejny baner Czarnych na ulicy

W ubiegłym tygodniu pojawił się drugi baner z herbem Czarnych w Pruszczu Gdańskim. Tym razem na ogrodzeniu stadionu od ulicy Chopina. Obok naszego herbu znajdują się na nim loga wszystkich największych sponsorów Czarnych: Miasta Pruszcz Gdański, WiK Pruszcz Gdański, PEC Pruszcz Gdański,

Czytaj więcej...

26.04.2014 Cztery bramki "Jasia"

Bohaterem meczu Czarni - Orzeł został Daniel Jaśniewski. Strzelił on 4 bramki i stał się jedynym piłkarzem Czarnych, od czasów wejścia do IV ligi, który dokonał takiego wyczynu. Trzy bramki w jednym meczu ligowym, w w/w okresie, strzelali tylko: Tomasz Poźniak, Łukasz Paulewicz, Krzysztof Kwasny i Cezary Kusaj.

Czytaj więcej...

24.04.2014 Zacząć wygrywać

Trzy ostatnie mecze Czarni zremisowali. Teraz, jeżeli chcą awansować do IV ligi, nie mogą już tracić punktów. Najbliższy mecz, który odbędzie się w sobotę 26.04. o godzinie 15.00 w Pruszczu Gdańskim na stadionie przy ulicy Chopina 34 z Orłem Trąbki Wielkie, muszą już wygrać.

Czytaj więcej...

20.04.2014 Tylko remis

Bez Michała Malka i Tomasza Poźniaka udali się piłkarze Czarnych na mecz z Olimpią, która tydzień temu pokonała lidera. Mimo to nasi kibice liczyli na 3 punkty. Niestety mecz zakończył się bezbramkowym remisem, ale z drugiej strony Czarni uzyskali lepszy wynik niż Jaguar, a poza tym wiosną są nadal niepokonani.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. 16.04.2014 Nie wypaść z gry

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1